А.С.Д. в Google News - натисніть Підписатися

Ганна Герман презентувала «Червону Атлантиду» у Боярці

Після Києва і Вінниці авторка книги «Червона Атлантида» Ганна Герман запросила читачів на свій творчий вечір у місті Боярці на Київщині.

26 липня уривки з книги у виконанні самої письменниці почули в Києво-Святошинській районній класичній гімназії гості творчого вечора, які переповнили актову залу на 250 місць. На зустріч у першу чергу прийшли ті, хто прочитав книжку, а дехто давав прочитати й друзям.

'Ганна

Лунали запитання про обставин написання твору, чи буде продовження, про творчі задуми авторки. «Я не хочу дописувати цей роман, бо він тяжкий для мене», – відповіла Ганна Герман. Однак відомо, що є домовленість із столичним видавництвом «Довіра» про перевидання «Червоної Атлантиди» ще кількатисячним накладом. Були також класичні запитання: про добро і зло, щастя і долю, життя і вічність.

У планах письменниці видати нову книжку, над якою вона зараз працює. «Це буде про вора, який став депутатом», – поділилася авторка.

'Ганна

Звертаючись до Ганни Герман, учасники вечора висловили побажання, щоб письменниця достукалася своїми творами до сердець колег-політиків. На що авторка відповіла: «Я не буду нікуди стукати. І ви не робіть цього. Якщо у людини нема серця, просто не голосуйте за неї, навіть якщо це буде представник Партії регіонів». Чому політики не пишуть вірші? На це запитання однієї з учительок Ганна Герман зауважила, що кожен повинен робити свою справу. «Політик не обов’язково повинен писати книжки», – сказала вона.

'Ганна

Боярський бард Тетяна Зубкова виконала на вечорі кілька українських пісень.

'Ганна

Ганна Герман подарувала три примірники своєї книги Боярському краєзнавчому музеєві, який відвідала перед початком творчого вечора.

'Ганна

На запитання, чи можна буде побачити книгу в інтернеті, організатор вечора Дмитро Понамарчук категорично відповів: «Червоної Атлантиди» в павутинні ніколи не буде. Такі книги треба читати лише у друкованому вигляді, бо це класика».

'Ганна

Фото Оксани ЛОЙ.

0 коментарів