А.С.Д. в Google News - натисніть Підписатися

Як обрати якісний та функціональний професійний перфоратор


Просвердлити декілька отворів в цегляній стіні можна звичайним ударним перфоратором, але якщо потрібно регулярне виконання таких робіт на будівництві або при ремонті, потрібен потужніший інструмент. Компанія «Альцест» пропонує купити перфоратор професійний, який допоможе швидко та чітко свердлити отвори в будь-яких поверхнях.

Як обрати якісний та функціональний професійний перфоратор


Який перфоратор обрати для роботи


Якщо придбати занадто дешевий перфоратор, він може не справлятися по потужності або мати незначний ресурс. Занадто дорогий часто містить завищені параметри, потрібні не всім користувачам, але за них потрібно переплатити.

Основними критеріями для вибору професійного перфоратора є:

 • безперервність роботи;

 • потужність та енергія удару;

 • зносостійкість;

 • тип кріплення бура: SDS-Plus, SDS-Max, SDS-Quick, SDS-Top, HEX;

 • тип ударного механізму: електромеханічний або пневматичний;

 • антивібраційний захист;

 • частота обертання шпинделя і кількість ударів.

Що вибрати: акумуляторний інструмент або з живленням від мережі


Якщо говорити про потужність і продуктивність, то моделі з батареєю не поступаються мережевим, і здатні справлятися із складними завданнями. При виборі професійного перфоратора треба врахувати місце виконання завдання. Якщо це невелике приміщення з розетками, краще купити мережевий перфоратор. Вам не доведеться турбуватися про заряджання, а наявність подовжувача дозволить вільно переміщатися уздовж стіни.

Акумуляторний перфоратор зручний своєю автономністю. Така модель підійде при роботі на віддаленому об'єкті без електрики, або коли свердління необхідно здійснювати на висоті. Відсутність дротів полегшує підйом по драбині і не додає вагу інструменту. Також це дає підвищену маневреність оператору, дозволяючи швидко переміщатися уздовж довгої огорожі або переходити з приміщення в приміщення.

Переваги професійних перфораторів


До основних переваг відносяться універсальність, надійність і високі показники продуктивності. Ці інструменти користуються популярністю як в професійній діяльності, так і в побуті. Наприклад, в процесі ремонту деякі задачі без перфоратора виконати неможливо.

Як обрати якісний та функціональний професійний перфоратор


Інші переваги перфораторів :

 • можливість роботи в кількох режимах;

 • наявність в модельному ряду інструментів з функціями іншої техніки;

 • можливість використання для демонтажу поверхонь з твердих матеріалів;

 • широкий модельний ряд (включає перфоратори з різними принципами роботи і живленням);

 • високі показники потужності, що забезпечують ефективність застосування.

Компанія «Альцест» – надійний та перевірений постачальник якісної техніки для побутового та професійного використання. У каталозі можна знайти не лише перфоратори, але і безліч агрегатів для виконання задач у сфері ремонту та будівництва. При виникненні складнощів з вибором інструменту можна звернутися за консультацією до фахівців.

0 коментарів

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии