А.С.Д. в Google News - натисніть Підписатися

Автомобільні запчастини: переваги придбання в онлайн-магазинах


Від «Запорожця» до Subaru та спорткарів – максимальний асортимент та найкращі ціни на запчастини на інтернет-майданчиках…

Автомобільні запчастини: переваги придбання в онлайн-магазинах

Розвиток електронної комерції дозволив автовласникам максимально вигідно купувати запчастини для своїх залізних коней в онлайн режимі? Раніше купівля автозапчастин мала на увазі похід у досить брудний магазин, де агресивний продавець прагнув нав'язати вам деталі із сумнівним походженням та вартістю.

Які переваги має купівля запчастин в інтернет-магазинах? Їх багато, але ключових кілька:

Широкий асортимент запчастин


Незалежно від того, скільки автосалонів та магазинів запчастин існує у вашому місті, вони ніколи не зможуть конкурувати з асортиментом комплектуючих на онлайн-майданчиках. Наприклад, запчастини на Subaru можна знайти будь-які, включаючи ті, яких немає навіть у фірмових салонах Субару – у кращому випадку, вам замовлять їх доставку через той самий Інтернет.

Ви можете вибрати запчастину будь-якого типу:

  • Оригінальні запчастини прямо від бренду-виробника вашого автомобіля

  • Запчастини-репліки – якісні деталі, які зовсім не є підробками, як помилково думає багато хто. Дуже часто ці комплектуючі виготовлені на тих же виробничих лініях, що й брендовані деталі – просто самі автокомпанії, включаючи ту ж саму Subaru, замовляють комплектуючі на сторонніх фабриках. А репліки – це такі ж легальні «білі» запчастини, які продаються не через сам бренд і не на його замовлення

  • Запчастини з авторозбирання. Часто це дуже добрий варіант – наприклад, можна купити деталь для автомобіля, який вже не виробляється і запчастини для нього стали дефіцитом. Нерідко, це деталі зняті з зовсім нового авто, що потрапило в ДТП - багато запчастин при аварії не страждають абсолютно і надходять у продаж в ідеальному стані, але вже набагато дешевше

Так, можна заощадити і зовсім радикально – купити контрафакт із Китаю. Але це вже на ваш розсуд та відповідальність.

Економія фінансів


Так, можна заощадити гроші, використовуючи інтернет-магазини автозапчастин. Низькі витрати (відсутність штату консультантів-продавців, оплачувана оренда торгових залів, великих складів тощо) дозволяють продавцям в Інтернеті ставити ціни нижче, ніж у звичайних автомагазинах.

Ще одна важлива причина, через яку продавці автозапчастин набагато дешевші, ніж магазини, які ви можете відвідати особисто, полягає у відсутності посередників. Це дозволяє дилерам скоротити витрати, оскільки вони йдуть прямо зі складу до споживача.

Крім того, в онлайн-магазинах різні пропозиції або купони, які можна використовувати для отримання послуг за нижчою ціною.

Простота пошуку запчастин


Знайти потрібні комплектуючі для машини в онлайн швидко та легко. Просто введіть номер моделі вашого автомобіля та точну назву деталі.

В інтернет-магазині ви оперативно знайдете саме те, що потрібно – хоч запчастини для Subaru, хоч для спорткара. Немає ризику купити не ту запчастину через те, що настирливий дилер не хотів визнати, що в нього немає того, що ви хотіли, а намагається нав'язати вам щось інше.

Ніякого тиску продавців


Усім відомий неприємний досвід спілкування із продавцем, який намагається вам щось продати. Купуючи на веб-сайті, ви можете триматися подалі від настирливих механіків та автодилерів, які намагаються продати вам те, що вони хочуть, щоб ви купили, а не те, що вам справді може знадобитися.

Це не тільки призводить до того, що ви не купуєте речі, які вам не потрібні, але й позбавляє вас необхідності постійно говорити «ні» наполегливим і спритним продавцям.

Формат короткого огляду не дає змоги детально розкрити весь спектр переваг придбання автомобільних запчастин в онлайн-магазинах. Проте ключові переваги – очевидні.

0 коментарів

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии