А.С.Д. в Google News - натисніть Підписатися

Туристичні намети — як вибрати і чим вони відрізняються від наметів інших видів?


Вибір намету будь-якого типу повинен відповідати тій задачі, яку ви плануєте вирішити з її допомогою. Немає сенсу нести за спиною, наприклад, намет альпініста, частина функцій якого вам не знадобиться в короткостроковому заміському поході з ночівлею на 1-2 дні. Також як намет для велотуризму не придатний для використання, якщо ви збираєтеся вирушити з походом високо в гори на кілька тижнів.

Палатка Terra Incognita Adria 2 Alu

Що необхідно знати для вибору туристичного намету?


Вам необхідно знати, які види наметів існують і для чого вони призначені, оскільки вони мають різні функціональні характеристики. Щоб розуміти, які функціональні особливості намету для вас важливі, а які ні, дайте відповідь на кілька запитань:

 1. Мета походу (за місто, у ліс, у гори тощо)?

 2. Тривалість походу за часом (на 1 день, 2-3 дні, 5-7 днів, кілька тижнів і т.д.)?

 3. Сезонність (літо, міжсезоння, зима)?

 4. Яке спорядження вам знадобиться?

 5. Кількість осіб у групі?

Проаналізувавши всі відповіді, ви можете вибрати потрібну вам модель намету. Якщо у вас виникнуть сумніви щодо вашого вибору, зверніться до менеджерів інтернет-магазину Terra Incognita, де представлені різноманітні види наметів від різних торгових марок. Наші фахівці допоможуть вам купити намет туристичний будь-якого типу з потрібною кількістю місць.

Які види туристичних наметів пропонує інтернет-магазин Terra Incognita?


У нашому магазині представлені моделі наметів від найвідоміших у світі виробників. У нас ви знайдете туристичні намети місткістю на 1-5 місць і більше, з наявністю тамбуру або без такого та кількістю входів від 1 до 4. Двошарові та одношарові намети з ваговим діапазоном від менше 1 кг до 5 кг і більше мають різне призначення:

Універсальні


Палатка Terra Incognita Alfa 2

<Це всесезонні моделі виготовлені з високоякісних матеріалів, що витримують температуру в діапазоні від +450С до -450С. Такі намети відповідають різноманітним вимогам, характеризуються актуальним для будь-якого сезону забарвленням та можуть використовуватись у походах на дальні та ближні дистанції у будь-якій місцевості.

Кемпінгові


Вони призначені для використання на кемпінгових стоянках для автотуристів. Кемпінгові намети характеризуються:

 • об'ємною площею,

 • наявністю функціональної та корисної площі — передпокою, коридором, тамбуром, кімнатами;

 • можливістю розміщення в них кемпінгових меблів (шезлонги, ліжка, стільці, шафи та тумбочки);

 • наявністю дверей та вікон, затягнутих антимоскітною сіткою.

Це намети, призначені для сімейного чи колективного відпочинку.

Для піших та гірських походів


Трекінгові (для пішого туризму на короткі дистанції) намети відрізняються малою вагою — їхньою ключовою перевагою. Виготовлені з нейлону, вони досить міцні, компактні та дуже легкі, зручні для туризму та транспортування.

Для альпінізму та експедицій


У складних гірських умовах, за низьких температур, опадів і поривчастого вітру, намети для альпінізму, вартість яких вище, ніж наметів інших видів, повинні відповідати ряду жорстких вимог:

 • міцність,

 • герметичність,

 • стійкість до вогню,

 • стійкість до сильних (20 м/с і більше) поривів вітру,

 • не промокання,

 • просте та швидке складання.

Зрозуміло, що за таких характеристик вага намету буде більше 4-5 кг і вона зовсім не відрізняється компактністю, але це не важливо, адже більшу частину шляху він кріпиться до спеціальних саней.

В інтернет-магазині Terra Incognita пропонуються до купівлі намети з каркасами з карбону, скловолокна, сталі, алюмінію та його сплавів. Купити туристичний намет у Києві за привабливою ціною зі швидкою доставкою у всі регіони України можна на сайті нашого магазину.

0 коментарів

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии