А.С.Д. в Google News - натисніть Підписатися

Підбірка інтелектуальних ігор, які сподобаються навіть дорослим


Підбірка інтелектуальних ігор, які сподобаються навіть дорослим

Грати в ігри на смартфони можна не тільки весело, але ще і корисно. Так людина взнає більше нового, розвиває логічне мислення і багато чого ще. В добірці всі проєкти представлені і Android і на iOS, а значить можна завантажити на будь-який смартфон.

ТОП кращих інтелектуальних ігор для смартфона


Екшн та стрілялки не кожному до вподоби. Деякі вважають геймінг зовсім справою «дітей та підлітків». Але це зовсім не так, особливо, коли каталоги пропонують достатньо інтелектуальних головоломок. Це краще, ніж казино чи легальні букмекерські контори в Україні, адже додатково платити нічного не прийдеться. Всі ігри абсолютно безплатні.

  1. Blendoku 2. Розслаблююча гра для перфекціоністів. Потрібно з’єднати кубики кольорів так, щоб виник ідеальний градієнт. Якщо раніше не потрібно було знати такі поняття, як тон, яскравість та насиченість, то тут знайомство буде поєднано з цікавою практикою. Варто зазначити, що гра доступна навіть для дальтоніків – в налаштуваннях потрібно буде вказати тип дальтонізму і все.

  2. Happy Glass. Проста гра, де стакан має бути повним. В іншому випадку буде сумувати, що означає програш. Тому геймер має вирішувати головоломки, щоб наповнювати стакан водою кожен раз.

  3. Tiny Bubbles. Гравцю потрібно лопати бульбашки, але не все так просто. На кожному з рівнів свої умови. Більш того, є 3 режими – головоломки, аркади, дзен.

  4. Mahjong – дуже популярна східна гра. Фанатам настільних онлайн ігор має сподобатись.

  5. Infinity Loop – спеціальна гра для розвитку логіки. Потрібно обертати лінії, щод створювати фігури. Проєкт здається простим, але тільки здається, бо на високих рівнях очікують дійсно складні завдання.

Напевно в ці ігри зацікавлять в першу чергу дорослих. Вони не мають складних сюжетів, але відрізняються неперевершеною графікою, музикою та складною побудовою головоломок. Чудове та заспокійливе проведення вільного часу.

В які ще цікаві ігри можна пограти дорослим?


В першу чергу варто звернути увагу на вікторини. Наприклад, відома Trivia Crack. В базі цієї гри заведено тисячі інтелектуальних питань. Перевагами гри є:

  • постійне оновлення питань в базі;

  • десятки тем на вибір;

  • можливість грати з друзями та вносити свої запитання.

Така гра підходить для сімейних вечорів, або зустрічі з друзями.
Ще один варіант вікторини – QuizzLand. В наявності рівні складності, десятки тем та барвистий яскравий інтерфейс. Фанатам такого жанру обов’язково сподобається.

0 коментарів

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии