А.С.Д. в Google News - натисніть Підписатися

Потужність та надійність Macbook Pro


Якщо потрібно вибрати потужніші лептопи, користувачі віддають перевагу «яблучній» техніці. Тому Macbook Pro в Україні за доступними цінами має величезний споживчий попит, оскільки отримав необхідний запас потужності для вирішення різноманітних завдань. Вибрати Макбук Про дешево та швидко у Львові можна з різними розмірами дисплею. Серед сучасних новинок відомі моделі з екранами 14 та 16 дюймів. Причому вага лептопів з найбільшими екранами не перевищує позначки в 2,5 кг.

Потужність та надійність Macbook Pro
Macbook Pro з екраном 16 дюймів

Щороку розробники зменшують рамки навколо екрану. Завдяки тонкій корпусній частині такі ноутбуки мають акуратний дизайн і вважаються портативними.

Удосконалений дисплей: технології та яскравість


Нові лептопи з приставкою «Pro» працюють із застосуванням матриць Liquid Retina XDR. При цьому розробники збільшили показники стандартної яскравості, яка сягає до 1000 кд/м2, а в умовах пікових навантажень – до 1600 кд/м2. В результаті здійснюється передача близько 1 млрд. різних кольорів.Серед найбільш популярних технологій, підтримка яких гарантована у нових лептопах, варто зазначити:

  • широке охоплення кольорів Р3;

  • технологія TrueTone, яка відповідає за налаштування яскравості в автоматичному режимі, підтримці ідеального балансу білого.

Додатковим бонусом для всіх користувачів є miniLED-підсвічування, яке функціонує на базі 10 тис. діодів.

Революційні можливості щодо продуктивності


У процесі розробки Macbook Pro компанія використовує один із перевірених процесорів – M1 Pro або M1 Max. Такі платформи вважаються вдосконаленими варіантами та створені на основі архітектури ARM.

Потужність та надійність Macbook Pro
Новий Macbook Pro 14

Серед важливих відмінних рис та характеристик виділяють наступну корисну для користувача інформацію:

  1. За якістю графіки процесор M1 Max у кілька разів потужніший, ніж PlayStation 5.

  2. У порівнянні з Macbook Pro, які працюють на Core i7, продуктивність процесору новинок була збільшена вдвічі.

  3. Чіпи М1 Max забезпечують до 64 Гб «оперативки», відрізняються наявністю 10 робочих ядер, а також пропонують до 32 ядер графічного процесора.

Враховуючи всі перераховані вище переваги, можна зробити висновок, що нові Macbook Pro вважаються справжніми помічниками для 3D-художників. Вони дозволяють виконувати процес редагування відеоконтенту ProRes зі швидкістю до 30 потоків. Крім того, доступна можливість градації світла у форматі 4К HDR.

Набір портів, клавіатура та трекпад


TouchBar, який уперше можна було побачити у Макбуках ще з 2016 року, вже давно в минулому. Починаючи з 2021 року, Macbook Pro позбавлені цієї сенсорної панелі. Крім того, блок клавіатури також був змінений, і тепер він має чорний колір.

Потужність та надійність Macbook Pro
Macbook Pro з екранами на 14 і 16 дюймів

Щодо додаткових портів, розробники врахували всі побажання користувачів лептопів, додавши найбільш необхідні роз'єми для роботи:

  • порт для підключення дротових навушників;

  • HDMI;

  • відразу 3 порти USB-C Thunderbolt 4;

  • окремий слот для використання карток SD;

  • оновлений MagSafe, який тепер отримав збільшену пропускну спроможність.

Завдяки використанню MagSafe 3 користувачі лептопів можуть поповнювати зарядку на 50% всього за 30 хвилин.

Автономна робота


Розробники доопрацювали всі помилки в macOS, досягнувши поставленої мети – необхідний баланс між оптимальними показниками продуктивності та енергоефективності. Тому нові Макбуки Про можуть забезпечити тривалу автономність порівняно з попередніми моделями. Наприклад, ноутбук з екраном 14 дюймів гарантує роботу без підзарядки до 17 годин, а лептопи зі збільшеним дисплеєм (16 дюймів) можуть працювати до 21 години. Це виключає постійну прив'язку до розетки, дозволяючи працювати з Макбуком поза домом.

0 коментарів

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии