А.С.Д. в Google News - натисніть Підписатися

Що таке виносне дублююче табло для вагів?


Виносне дублююче табло відноситься до додаткового обладнання, яке робить експлуатацію вагів більш зручною. Дублікатор ваги досить часто використовують на виробництві з важкими умовами для дотримання техніки безпеки. Крім того, він дозволяє оператору аналізувати дані у комфортних та безпечних умовах. Широкий вибір дублюючих табло для ваг представлений в інтернет-магазині Keli Ukraine - https://keli.ua/.

Функції дублюючого табло для ваг


Головне завдання дублюючого табло — виводити дані вимірювання ваги, які надходять із тензодатчиків на основне табло. Передача даних на дублікатор ваги може виконуватися кількома способами: радіоканалам Bluetooth та Wi-Fi. Якщо табло для ваг інтерпретує результати вимірювань, але не вбудоване в саму платформу, його відносять до віддалених контролерів.

Дублюючі табло класифікуються за декількома параметрами, відрізняються розмірами та способом передачі даних. Найбільш габаритні виносні дублюючі табло використовуються при зважуванні автотранспорту. Такі дублікатори ваги мають велике табло з великими цифрами, які легко розпізнати, не виходячи з кабіни. Компактні дублюючі табло частіше підключають до балочних, платформних, кранових та палетних ваг.

Види і особливості дублюючих табло для ваг


Завдяки своїй універсальності виносні дублюючі табло знайшли широке застосування у платформних, автомобільних та залізничних, монорейкових вагах, а також у вагових дозаторах, випробувальних машинах.

Ціна дублікатора ваги залежить від декількох параметрів, зокрема, від розмірів, типу дисплея, кількості варіантів підключення, способу живлення, рівня захисту від потрапляння пилу та вологи, об'єму пам'яті.

Табло для вагів може бути вакуум-флуоресцентним, світлодіодним та рідкокристалічним. При виборі кольору дублюючого табло для ваг враховуйте умови експлуатації. Якщо приміщення запилене, найзручніші в експлуатації червоні або помаранчеві індикатори. Синій індикатор рекомендується вибирати для темних приміщень, де не допускається різкий контраст світла.

Дублюючі табло для ваг з'єднуються через спеціальне гніздо чи інтерфейс RS-232. Моделі табло для ваг з акумуляторним типом живлення додатково можуть мати функцію бездротового з'єднання Wi-Fi. Тип з'єднання табло для вагів не впливає на швидкість отримання даних та їх точність.

0 коментарів

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии