А.С.Д. в Google News - натисніть Підписатися

Шредер знищувач документів: нюанси вибору та експлуатації


Шредер знищувач документів: нюанси вибору та експлуатації

Таємниця листування та документації – найважливіше завдання як державних органів, а й серйозного бізнесу. Дуже часто конкуренти готові багато віддати, щоб отримати папірець зі столу керівника компанії або секретаря з іншими співробітниками. Втім, багатьом приватним особам також не варто забувати про приватність листування. Для таких випадків незамінним помічником є знищувач паперу або шредер.

В Україні купити шредер знищувач документів можна в інтернет-магазині «Кнопка», каталог якого є одним з найбільших в Україні. Само собою, компанія здійснює постачання шредерів по всій країні, а консультанти допоможуть вибрати модель, що ідеально підходить.

Що таке знищувач документів


Шредери є пристрої, призначені для безпечного знищення документів. Вони використовуються для запобігання несанкціонованому доступу до конфіденційної інформації, як-от особисті дані, фінансові документи або чутливі корпоративні матеріали.

Основні характеристики шредерів включають:

● Типи різання: Існують різні типи різання паперу, такі як смугова (строга смуга), хрестова (дрібні шматочки) та мікрохрестова (дуже дрібні частинки). Чим дрібніше різання, тим складніше відновити інформацію зі знищених документів.

● Місткість та швидкість: Ці параметри вказують на кількість сторінок, які пристрій може знищити за певний час.

● Безпека та класи знищення: Шредери можуть мати різні рівні безпеки, виражені класами знищення (зазвичай від P-1 до P-7). Чим вище клас, тим надійнішим вважається пристрій.

● Об'єм кошика для відходів: Це важливий фактор, що визначає, як часто потрібно спустошувати контейнер для відходів.

● Додаткові функції: Деякі шредери мають додаткові функції, такі як знищення кредитних карток, CD/DVD, скріпок або дужок.

При виборі шредера важливо враховувати потреби користувача, обсяг роботи та рівень безпеки, необхідний захисту конфіденційної інформації.

Шредер знищувач документів: нюанси вибору та експлуатації

Які типи шредерів бувають?


Існує кілька типів шредерів, що відрізняються за способом різання та призначення. Основні з них:

● Смугасті (Strip-Cut): Цей тип шредерів розрізає папір на довгі смуги. Це найменш безпечний тип різання, оскільки документи можуть бути легко відновлені.

● Хрестові (Cross-Cut): Шредери з хрестовою різкою створюють дрібні квадратні або прямокутні шматочки паперу. Цей тип різання забезпечує більш високий рівень безпеки порівняно зі смужковою різкою.

● Мікрохрестові (Micro-Cut): Ці шредери створюють дуже дрібні частинки, забезпечуючи найвищий рівень безпеки. Мікрохрестове різання робить відновлення інформації зі знищених документів практично неможливим.

● Карткові та CD/DVD-шредери: Деякі шредери спеціально призначені для знищення кредитних карток, CD/DVD та інших медіа-носіїв.

● Шредери для об'ємного використання Ці шредери зазвичай призначені для більш інтенсивного використання в офісах і можуть обробляти більший обсяг паперу.

● Персональні шредери: компактні пристрої, призначені для використання в домашніх умовах або невеликих офісах.

● Промислові шредери: Використовуються для знищення великих обсягів документів і можуть включати різні функції, такі як автоматична подача паперу та висока продуктивність.

При виборі шредера важливо врахувати свої потреби та рівень безпеки, необхідний знищення конфіденційної інформації.

Шредер знищувач документів: нюанси вибору та експлуатації

Нюанси вибору шредера


Крім типу різання існує кілька інших нюансів, які варто враховувати при виборі шредера. Ось деякі з них:

● Рівень безпеки (Security Level): Як згадувалося, шредери мають різні рівні безпеки, виражені класами знищення. Виберіть рівень безпеки, який відповідає чутливості інформації, що знищується.

● Місткість (Capacity): Це кількість аркушів паперу, яку шредер може обробити за один раз. Виберіть шредер із достатньою ємністю для вашого обсягу роботи.

● Швидкість: Швидкість роботи шредера вимірюється в кількості аркушів паперу за хвилину. Якщо ви маєте високий обсяг роботи, зверніть увагу на цей параметр.

● Розмір часток (Particle Size): Для підвищення безпеки вибирайте шредер з меншим розміром частинок, особливо якщо важлива конфіденційність інформації.

● Тривалість роботи (Duty Cycle): Цей параметр вказує на час, протягом якого шредер може працювати безперервно без перегріву. При інтенсивному використанні в офісах слідкуйте за цим параметром.

● Функції безпеки: Деякі шредери мають додаткові функції безпеки, такі як захист від перегріву, автоматичне вимкнення, блокування за відсутності паперу та інші.

● Рівень шуму: Якщо важливо уникати зайвого шуму в офісі або вдома, зверніть увагу на рівень шуму, вказаний у технічних характеристиках.

● Розмір та дизайн: Врахуйте розмір та дизайн шредера, щоб він відповідав вашому офісному пространству або місце, де ви збираєтеся його використовувати.

● Обслуговування та чищення: Перевірте, чи легко обслуговувати та чистити пристрій, щоб підтримувати його ефективність.

● Безпека роботи: Зверніть увагу на функції безпеки для користувача, такі як автоматичне вимкнення під час піднімання кришки.

З урахуванням цих факторів реально вибрати шредер, що найкраще відповідає вашим потребам та вимогам.

0 коментарів

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии