А.С.Д. в Google News - натисніть Підписатися

Елітний офіс на колесах: як переобладнати мікроавтобус у преміум-клас


Елітний офіс на колесах: як переобладнати мікроавтобус у преміум-клас

Бізнес має бути безперервним і максимально мобільним. Ділова людина навіть у дорозі повинен мати зв'язок із партнерами, можливість приймати рішення та працювати з документами. Однак, навіть найрозкішніший лімузин не може повноцінно вирішити це завдання, тому оптимальним рішенням стає переобладнання VIP мікроавтобусів в справжнісінький елітний мобільний офіс.

Як видно з каталогу компанії «Аверс», цілком реально створити не просто офіс, а розкішний кабінет директора на колесах. Причому будь-якої розмірності – від невеликого мінівену до Mercedes-Benz Sprinter та Chevrolet Express. На основі реалізованих проектів цієї компанії (між іншим, лідера в сегменті переобладнання мікроавтобусів у преміальні ділові авто для бізнесу всієї Східної Європи) слід розглянути нюанси такого перетворення:

Етапи переобладнання мікроавтобуса у преміум-клас


Створення салону преміум-класу в мікроавтобусі та/або перетворення його на «офіс на колесах» вимагає ретельного опрацювання та обліку безлічі аспектів. Ключові вимоги до салону преміум-класу у мікроавтобусі:

Комфорт та ергономіка


● Зручні, регульовані крісла зі шкіряною оббивкою, підлокітниками та бажано з функцією масажу.

● Достатній простір для ніг та можливість регулювання сидінь для створення комфортного робочого простору.

● Світлодіодне освітлення, що настроюється, включаючи робочі і декоративні світильники.

Елітний офіс на колесах: як переобладнати мікроавтобус у преміум-клас

Технологічні рішення


У салоні обов'язково має бути високошвидкісний інтернет через Wi-Fi, вбудовані модеми для підключення до мобільних мереж 4G/5G. Для роботи (або просто відпочинку) встановлюються великі монітори, мультимедійні системи з підтримкою відеоконференцій, док-станції для ноутбуків та планшетів.
Зрозуміло, потрібна достатня кількість розеток і портів для зарядки пристроїв.

Інтер'єр та матеріали


Високоякісні матеріали, такі як шкіра, дерево, метал потрібні не тільки як елементи розкоші, але й для шумоізоляції для створення тихої робочої обстановки.
Вони ж забезпечують привабливий та функціональний дизайн інтер'єру, можливе використання брендування компанії.

Зонування простору


Компанія «Аверс» встановлює перегородки та інші елементи для організації робочих зон із зручними столами та кріслами, можливе використання розкладних чи висувних столиків.

Клімат контроль


Надійна система клімат-контролю для підтримки комфортної температури в будь-який час року та системи очищення повітря для підтримки свіжості та чистоти всередині салону.

Мультимедіа


У рішеннях від «Аверс» передбачено все необхідне не тільки для роботи. Мікроавтобус може стати справжнім «кінотеатром на колесах».

Елітний офіс на колесах: як переобладнати мікроавтобус у преміум-клас

Безпека та охоронна система


● До системи безпеки входять - ремені безпеки, подушки безпеки, системи стабілізації та контролю за дорожньою ситуацією.

● Охоронні системи: Сигналізація, відеоспостереження та інші системи для захисту від крадіжок та проникнень.

Елітний офіс на колесах: як переобладнати мікроавтобус у преміум-клас

Замість резюме


Створення преміального салону в мікроавтобусі та перетворення його на мобільний офіс вимагає продуманого підходу до планування, дизайну та оснащення. Основна увага має бути приділена комфорту, технологіям, ергономіці та безпеці. В результаті ви отримаєте функціональний та стильний простір, який забезпечить усі необхідні умови для ефективної роботи в дорозі.

0 коментарів

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии