А.С.Д. в Google News - натисніть Підписатися

Володимир Стретович: Ющенко розпорошив НУ-НС та зруйнував коаліцію

'ВолодимирНародний депутат України Володимир Стретович (фракція НУ-НС) дав коментар сайту АСД з приводу розпаду коаліції в Верховній Раді

На думку народного депутата, голови партії Християнсько-Демократичний-Союз причиною припинення діяльності коаліції стала відсутність єдності в ній і переважання особистісних інтересів над загальнодержавними. «Розпорошення фракції НУ-НС, яке так успішно здійснив попередній президент, не дало змоги об’єднатися перед викликом, що з’явився у 2010 році», - сказав В.Стретович, коментуючи сьогоднішнє оголошення Литвина про відсутність коаліції у ВРУ.

«Здавалося, ніщо не заважало повернутися до коаліції в 227 голосів НУ-НС і БЮТ, щоб продовжити будувати українську Україну. Особистісні, меркантильні, бізнесові інтереси окремих депутатів взяли гору над загальнодержавними і національними. І сьогодні перші з розкольників, а саме представники Єдиного Центру, підписали угоду з регіонами про співпрацю», - зазначив Володимир Стретович.

За таких умов, на думку народного депутата, говорити про наявність коаліції марна справа і залишається лише побажати, щоб при формуванні нової були дотриманні конституційні вимоги щодо процедури її створення.

«Однак у сьогоднішній суспільно-політичній обстановці кращим виходом з ситуації стали б позачергові парламентські вибори в Україні» - вважає голова ХДС.

1 коментарі

Петро Схидняк 6 марта 2010 09:58
Тады вы пан Стретович/Кендзеры и др. гоп.компания из сКУНСА (сколько партий там намешали, жуть) вряд ли бы стали депутатами и возможно это пошло бы на пользу гос-ву. И отведи Господи от тягныбока.
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии