А.С.Д. в Google News - натисніть Підписатися

«Откуда єсть пошла земля Русская...», або Про «колиску» із зозулячими яйцями

Хроніка великого ошуканства

До попереднього розділу: Про канонічні підстави відділення Церков та утворення власних Патріархатів

Теорія «спільної колиски трьох братніх народів», придумана російським ученим М. Погодіним у другій половині ХІХ ст., майже півтора століття була такою собі «священною коровою», дотик до якої загрожував «зухвальцю» втратою волі, а іноді й життя.

Нині ця казкова корова вже дихає на ладан, але багато хто із тих, хто звик видавати казки за дійсність, і досі вперто чіпляються за хвіст цієї здихлячої істоти, намагаючись змусити її якщо вже не повноцінно доїтися, то бодай хоч битися рогами.

«Пани Могильницкая, — обурюється вже згадуваний митрополит Агафангел, — не может мириться с понятием общей колыбели нашего народа, с пожеланиями возрождения неделимой святой Руси. Но очевидным и исторически неоспоримым является то, что наши (чиї? — Г. М.) предки, населявшие некогда Киевскую Русь,были и именовались именно русскими людьми. Около тысячи лет назад преподобный Нестор… начал свою первую повесть о НАШЕМ государстве со слов: «Откуда есть пошла земля Русская… Наше историческое прошлое с Россией — едино!»

Шановний ієрарх Московської Церкви у своїх намаганнях здоїти здихлячу, але на диво живучу, корову не одинокий. Її постійно смикають за дійку безліч політиків, її підгодовують своїми писаннями академіки, які увійшли в науку, тримаючись за її хвіст, представники всіляких «Союзів», «Єдіних Отєчєств» та інших україноненависників, чия пропаганда не отримує належної відсічі, як у силу нашого незнання, так і в силу нашої інертності.

Отож, здійснимо невеличку екскурсію в оте наше «історічєскоє прошлоє», яке, як стверджують казкарі від історії, у нас «єдіноє с Велікой Россієй».

До наступного розділу: Звідки бере початки український народ

2 коментарій

обзор 6 июля 2012 23:17
Науку не обдуриш(відповідь русофобам-прихильникам ідей Духинського, Штепи, Белинського і тому подібне)
Сучасна ДНК-генеалогія дозволяє визначити мітку древнього роду, під назвою 'снип', тобто визначальну гаплогруппу, яка і є визначенням древнього роду. Причому на відміну від національності, записаної в паспорті, і яку завжди можна поміняти, на відміну від мови, яка з часом асимілюється, адаптується до оточення гаплогруппа не асимілюється. Вона визначається 'малюнком' мутацій в ДНК, причому в чоловічій Y- хромосомі ДНК, яка передається від батька до сина сотнями і тисячами поколінь. В результаті досить простих і надійних тестів можна визначити, до якого роду належить будь-яка людина. Виявилось, що для людей, що говорять на мовах угро-фінської групи характерна гаплогруппа N1c.


У 2009-2010 роках були опубліковані результати дослідження(тестування) 539 жителів дванадцяти областей Російської Федерації - Архангельської, Брянської, Івановської, Липецької, Новгородської, Орловської, Пензенської, Рязанської, Смоленської, Тамбовської, Тверської і Вологодської. Як прийнято у фахівців, для тестів відбирали тільки тих, хто не менше трьох поколінь жив на цій території(тобто батько, дід, мати і бабуся народилися в цій області). Результати дослідження засвідчили, що гаплогруппа N1c ( характерна для тих, хто говорять на мовах угро-фінської групи) властива в середньому тільки 14 відсоткам мешканців 12 досліджених областей Росії, при цьому на півночі Росії відсоток значно більше. Далі, були зроблені спеціальні ДНК-генеалогічески тести на приналежність до визначених родів

Виявилось, що з 539 чоловік 257 виявилися східними слов'янами, гаплогруппа R1a1. Це – 48 відсотків усіх росіян по цій вибірці. На другому місці за чисельністю - південні і балтійські слов'яни(об'єднані), гаплогруппа I. Їх 118 чоловік, тобто 22 відсотка. На третьому місці - угро-финны, гаплогруппа N1c. Їх 76 чоловік, тобто 14 відсотків. Вот як цей градієнт(гаплогруппа N1c) виглядає у процентному відношенні по згаданих областях Російської Федерації з півночі в південному напрямі, а саме: Архангельська -26 % Вологодська – 13 %, Новгородська – 28 %, Ивановська – 23 %, Тверська – 9 %, Рязанська – 8 %, Смоленська – 14 %, Брянська -16 %, Пензенська -10 %, Орловська -12 %, Липецка 11 %, Тамбовська – 6 %.

Слов'яни гаплогруппы R1a1 рухалися на середньоруську рівнину із заходу - з Дунаю, з Балкан, з Карпат. Угро-фінни, вони ж уральці, вони ж алтайці рухалися по своїй дузі з північного сходу, а раніше - з півдня Сибіру. І так вийшло, що зіткнулися на північному сході, в районі майбутніх Новгорода-Іваново-Вологди. За оцінками, східних слов'ян було вчетверо більше, ніж угро-финнов, тому зараз на території Європейської частини Росії східнослов'янських нащадків настільки більше. Сталася поступова багатовікова асиміляція угро-фінських племен, які розчинилися в слов'янському середовищі.
обзор 7 июля 2012 00:00
Так що вплив угро-фінських племен на формування російської народності, яке роздувають русофоби(прихильники ідей Духинского, Штепы, Белинского і тому подібне), відверто перебільшено, до цього ж непідкріплений жодними науковими дослідженнями
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии