А.С.Д. в Google News - натисніть Підписатися

Законодавчий акт з цивільно-правовими нормами


У своєму повсякденному житті ми стикаємося зі складними з юридичної точки зору ситуаціями, пов'язаними з діяльністю фізичних та юридичних осіб, які несуть загрозу нашим правам, що гарантовані Конституцією України. Тому кожен громадянин має купити цивільний кодекс України, щоб знати свої привілеї в юридичної площині та вміти ними користуватися.
Законодавчий акт з цивільно-правовими нормами

Що таке цивільний кодекс України?


ЦКУ – це закон якій розглядає майнові й не майнові відносини юридичних та фізичних осіб, а також можливості громадян на захист речової та інтелектуальної власності. Цей законодавчий акт складається з шести книг, де у 90 главах та 1308 статтях доведені основні постулати Конституції України щодо привілеїв та обов'язків громадян України.

Цивільний кодекс України та його структура:

1.Книга. Загальні положення. Містить в собі розділи:

  • Основні положення

  • Особи

  • Об'єкти цивільних прав

  • Правочини. Представництво

  • Строки та терміни. Позовна давність

2.Книга. [Особисті немайнові права фізичної особи
3.Книга. Право власності та інші речові можливості
4.Книга. Про інтелектуальну власність
5.Книга. Зобов'язальне право

  • Загальні положення про зобов'язання

  • Загальні положення про договір

  • Окремі види зобов'язань

  • Договірні зобов'язання

  • Недоговірні зобов'язання

6.Книга. Про спадщину
Законодавчий акт з цивільно-правовими нормами

Перша книга. Розглядає основні положення про цивільне законодавство України, описує підстави щодо виникнення прав та обов'язків, а також умов їх захисту і впровадження в дію. В цій книзі розповідаються положення про юридичну та фізичну особу, і об'єкти цивільних прав, що має на увазі: майно, нематеріальні блага, цінні папери та речі. Є розділи які суцільно присвячені участі держави у цивільних відносинах, правочинах, строках та термінах.

Друга. Розбирає особисті немайнові можливості фізичної особи, а саме прописані в Конституції України права людини, які розглядаються розширено та по суті.

Третя. Розповідає про власность та інші речові привілеї. Регулює право власності та право користування чужим майном і земельними ділянками третіх осіб, з метою забудови, сільськогосподарських робіт та інших операцій.

Четверта. Зосереджується на праві людини на інтелектуальну власність. Положення про інтелектуальну власність і відносини, що зв'язані з цим правом, та торкаються конкретних об'єктів інтелектуальної власності.

П'ята. Охоплює зобов'язальне право, що регулює майновий обіг і обов'язки його сторін, а також принципи виконання та забезпечення виконання цих обов'язків. Розбирає твердження про договір та деякі види обов'язків – договірним таким як: рента, підряд, купівля-продаж тощо і не договірним наприклад: обіцянка винагороди на публіці.

Шоста. Говорить про спадщину, охоплюючи законодавче регулювання відносин, що пов'язані спадковим правом, таким як заповіт, та спадкування за заповітом, а також спадковий договір і виконання заповіту.
Законодавчий акт з цивільно-правовими нормами

Ви відчуваєте що ваші права не захищені, та не знаєте як їх захистити? То можете купити цивільний кодекс України зручно та вигідно в режимі онлайн на сайті одного з інтернет-магазинів, що працюють без посередників і пропонують ціни видавництва. Де ви завжди зможете заощадити кошти, купуючи відразу декілька книг, скориставшись перевагами оптових цін.

0 коментарів

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии