А.С.Д. в Google News - натисніть Підписатися

Недорога страховка для виїзду до Польщі онлайн від УкрФінСервіс


Туристична страховка онлайн до ПольщіСтраховка на руках відповідного зразка обов'язкова умова для відвідування Польщі. Маючи поліс, інтурист зможе не тільки без проблем перетнути кордон, а також отримати необхідну медичну та іншу допомогу, захист у разі настання непередбачених обставин.

Крім того, саме страховка застрахує від незапланованих фінансових витрат і дозволить уникнути витрат, пов'язаних з наданням дорогих медичних та інших послуг.

Сайт УкрФінСервіс пропонує оформити страховку швидко і недорого від провідних страхових компаній країни. У нас ви можете купити поліс для в'їзду до Польщі за лічені хвилини і при цьому бути впевненими, що не переплатили у ціні.

Особливості туристичного страхового поліса онлайн


Консульство країни встановлює певні критерії, яким повинна відповідати страховка для поїздок до Польщі. На нашому сайті ви можете оформити страховку, відповідну встановленим критеріям.

Основні з них:

  • мінімальна сума страхового покриття тридцять тисяч євро;

  • термін дії страховки має покривати весь термін перебування на території Польщі;

  • страховка повинна діяти на території будь-якої з країн Шенгену;

  • поліс повинен покривати мінімальний перелік ризиків надання невідкладної медичної допомоги, репатріацію у разі смерті, медико-транспортні послуги, транспортування до місця проживання за медичними показаннями і т. д.

Вибираючи програму страхування від тієї чи іншої страхової компанії, можна зменшити вартість поліса, виключивши з договору ризики, не характерні для конкретної поїздки.

Підбирати тип страховки необхідно з урахуванням стану здоров'я застрахованої особи, а також цілей поїздки.

Чим допоможе страховка?


Кожен клієнт сайту УкрФінСервіс має можливість вибрати оптимальний страховий продукт з бажаним переліком ризиків. У процесі оформлення договору слід звертати увагу не тільки на список страхових випадків і ціну, а також на обсяг відповідальності кожної зі сторін.

Типовий поліс передбачає захист і надання необхідної медичної допомоги у разі загострення хронічного захворювання, нещасного випадку, виникнення непередбачених проблем зі здоров'ям.

Також поліс може застрахувати від ризику втрати багажу, нанесення шкоди майну або здоров'ю третіх осіб, невиїзду, затримки авіарейсу.

Як бути, якщо виникли проблеми?


Інтурист, вирушаючи у подорож, повинен мати поліс під рукою, щоб при настанні непередбачених обставин мати можливість звернутися до страхового агента і отримати необхідну допомогу.

Зразковий алгоритм дій у разі настання одного з випадків, зазначених у договорі страхування: дзвінок за номером телефону, вказаним у договорі страхування. Турист зобов'язаний повідомити агенту свої ПІБ, номер страхового поліса, точне місце розташування на території Польщі, а також розповісти про те, що трапилося, про страховий випадок максимум інформації.

Отримання необхідної допомоги. Організовується представником страхової компанії. Також застрахованій особі можуть бути вказані лікувальні установи, в які можна звернутися для отримання необхідних послуг.

Туристична страховка до Польщі онлайн: ціна питання


Ціна поліса це не фіксована сума. Вартість страховки залежить від різних чинників, кожен з яких може зменшити вартість або підвищити ціну поліса:

  • кількість застрахованих, вік і загальний стан здоров'я;

  • тривалість поїздки;

  • мета візиту до Польщі (страховки для занять екстремальними видами спорту стоять на порядок дорожче тих, які оформляють туристи, наприклад, для пляжного відпочинку);

  • суму страхового покриття.

Порівняти ціни на різні програми туристичного онлайн страхування ви можете на сторінці https://ukrfinservice.com.ua/insurance-for-a-visa-to-poland/ сайту УкрФінСервіс.

Дозвольте собі подорожувати безпечно. Оформіть страховку для в'їзду до Польщі прямо зараз!

0 коментарів

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии