А.С.Д. в Google News - натисніть Підписатися

Нова стратегія СК ”ПЗУ Україна”

'Нова стратегія СК ”ПЗУ Україна”' class=img_details Якісне обслуговування клієнтів є основою стратегічного розвитку СГ «ПЗУ Україна», у склад якої входять СК «ПЗУ Україна» та СК «ПЗУ Україна страхування життя». Цьому сприяє досвід материнської компанії, яка має 200-річні традиції у страхуванні і професійне відношення усього персоналу до своєї роботи. Робота фахівців з страхування життя досить складна, але при цьому цікава і прибуткова. Успіхів можна досягнути, тільки працюючи в команді, підтримуючи один одного, обмінюючись досвідом, удосконалюючи свої навички і поповнюючи багаж знань. І саме тому компанія проводить професійні тренінги, спільні заходи, що направлені на згуртування колективу, дає можливості розкриття нових позитивних якостей усіх членів команди і налаштуватися на виконання стратегічних завдань. Найкращі продавці і досвідчені співробітники регулярно проходять навчання і стажування у Польщі та інших країнах світу. Найбільш успішні працівники діляться своїм досвідом і допомагають колегам запроваджувати європейські стандарти страхування.
За 9 місяців 2007 року страхові компанії «ПЗУ Україна» і «ПЗУ Україна страхування життя» зібрали 134, 8 млн.грн страхових премій у той же час об’єм страхових виплат клієнтам - 81, 6 млн. гривень. Чистий прибуток ПЗУ Україна за 9 місяців 2007 року становить 51,1 тис.грн. Рівень виплатоспроможності сягає 635%. Страхова група планомірно збільшує статутний капітал, активи і резерви. В СК «ПЗУ Україна» статутний капітал у 2007 році збільшився на 96% з 156,23 млн.грн до 306,23 млн.грн., а активи – на 48% з 198,86 млн.грн. до 294,62 млн.грн. В СК «ПЗУ Україна страхування життя» було прийнято рішення про збільшення статутного капіталу на 3,5 млн грн. в грудні 2007 року, а резерви у 2007 році збільшилися на 113% з 8,14 до 17,38 млн.грн.
Робота з клієнтами здійснюється у 85 відділеннях по всій Україні. У СГ працюють близько 800 штатних співробітників, більш ніж 1300 осіб у власній класичній агентській мережі і 650 партнерів по всій Україні.
Страхова група постійно удосконалює існуючі програми страхування і щорічну збільшує кількість пропонованих страхових продуктів з урахуванням потреб клієнтів.
Згідно даних “R&B Group” лідером рівня якості обслуговування клієнтів – 87% є «ПЗУ Україна».

Туристичне страхування. Для тих, хто виїжджає за кордон «ПЗУ Україна» пропонує 5 страхових програм з аси стансу. Усі програми включають в себе медичний аси станс: медичну допомогу і репатріацію. Окрім того програми «Бізнес» і «Еліт» включають додаткові послуги, наприклад, по заступництву хворого, що знаходиться у відрядженні або компенсація у разі пошкодження або втрати багажу. Клієнт може вибрати програму, яка містить в собі юридичні послуги ( послуги адвоката і навіть залог у суді), послуги технічного аси стансу та інші.

Програми розраховані на широке коло клієнтів. Можна вибрати дешеву програму, яка може бути ще дешевшою за умови франшизи, або вибрати більш дорогу, що включає в себе усі послуги без франшизи. Для клієнтів, що їдуть у Республіку Польща розроблена приваблива по ціні пропозиція.
Для любителів зимового відпочинку ми пропонуємо програму «Сніговий екстрім», що включає в себе аси станс і страхування від нещасного випадку.

Медичне страхування: З 1 листопада почалася продаж полісів медичного страхування в Україні «Допомога експрес». Програма розрахована на індивідуальних клієнтів.
За 400 грн можна купити страховий захист на випадок неочікуваного захворювання. Програма включає в себе послуги швидкої допомоги і стаціонарного невідкладного лікування. Страхова сума – 10 000 грн. Послуги здійснюються на базі кращих часних клінік.

Страхування здоров`я на випадок захворювання. У 2007 році для клієнтів розроблений страховий продукт «Здоров`я». Програма «АН» включає в себе грошові виплати за кожний день стаціонарного лікування, а програма –«Е» - виплату 100% страхової суми у разі виникнення критичних захворювань: інфаркт міокарда, інсульту, онкологічних захворювань, хвороб серця, що вимагають аортокоронарного шунтирування, ниркової недостатності.
Страхова група особливу увагу приділяє комплексності обслуговування існуючих клієнтів. Ми пропонуємо знижки для тих клієнтів, які вже мають діючу умову компаній «ПЗУ Україна», «ПЗУ Україна страхування життя» під час покупки нових програм, а так же спеціальні бонуси для клієнтів СК «ПЗУ Україна» під час пролонгації договорів.

Страхування життя нещодавно на ринок вийшла нова програма страхування життя «Універсал», яка дає можливість встановлюючи різні страхові суми для накопичення і страхового захисту в одному пакеті, при цьому за невелику вартість купити поважний страховий захист. У 2008 році планується випустити новий продукт «Активний інвестор», який дає можливість збільшити доходність за накопичувальною програмою страхування за рахунок нової технології, інструментів інвестування і розподілення прибутку. Окрім того, до випуску готується нова програма для кредитоотримувачів, яка дасть можливість максимально гарантувати и погашення кредиту під час настання непередбачуваних обставин у тому числі і при тимчасовому безробітті.

Олександер Кривєнков

1 коментарі

qwert 22 июля 2009 06:23
интересно как используются активі компании?
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии