А.С.Д. в Google News - натисніть Підписатися

Як обрати приватну школу: основні рекомендації


Відповідно до Конституції України кожна дитина має право на безкоштовну шкільну освіту. Який саме буде навчальний заклад: платний чи державний, вирішують самі батьки. Сьогодні прослідковується тенденція приватних шкіл. Особливу популярність набирає старша приватна школа і на це існують пояснення. В першу чергу прагнення майбутніх випускників отримати більш кращі знання, атестат перед вступом у вищий навчальний заклад. Адже приватна школа закладає міцний фундамент знань, практикує зовсім інший підхід до кожного учня, допомагає йому адаптуватися до майбутнього дорослого життя.

Як обрати приватну школу: основні рекомендації

Головні переваги приватної школи


Коли перед батьками постає вибір: молодша школа державна чи приватна, важливо усвідомити всі її переваги. Отже, приватна школа – це в першу чергу:

 • високий рівень навчання, застосування новітніх технологій;

 • сучасна інфраструктура класів та гарне оснащення навчального процесу;

 • індивідуальний підхід до кожного учня за рахунок невеликих груп;

 • власна закрита територія, охорона та високий рівень безпеки;

 • професійні викладачі;

 • дотримання всіх стандартів.

Навчальний процес в приватній школі побудований так, щоб учень освоював не тільки базову програму, але й отримував додаткові навички, зумів сформувати свій особистий світогляд, навики. Учень розглядається як особистість.

Критерії вибору навчального закладу


Батьки повинні усвідомити той факт, що ідеальної школи на практиці не існує. Які б ви великі кошти не платили за навчання, але на 100% ви навряд чи будете задоволені. Кожній школі притаманні, як позитивні, так і негативні якості. Але є ряд основних критеріїв, якими потрібно керуватися при виборі закладу:

 • обов’язкова наявність державної ліцензії та акредитації. Перший вид документа дає право на освітню діяльність, а другий – на проведення державних іспитів;

 • навчання за установленими державними стандартами. Навчальна програма, розроблена Міністерством освіти і науки України, є обов’язковою для всіх: це фундамент від якого надалі можна відштовхуватись;

 • невелика кількість дітей в класі. Приватний навчальний заклад відрізняється тим, що практикує по 10-15 чоловік в класі. Такий підхід дозволяє вчителю приділити максимальної уваги кожному учневі;

 • рівень професіоналізму вчителів. Гарний викладач не обов’язково повинен мати великий стаж роботи. Головне – це його наполегливість, вміння зацікавити учнів, доступно подати навчальний матеріал;

 • оснащення навчальних класів сучасною технікою. Для кращого сприйняття нових знань застосовуються новітні технології, котрі також допомагають дітям не втратити інтерес до навчання.

Вибираючи приватний навчальний заклад, варто також звернути уваги на такі моменти, як: наявність власної охорони і системи відеоспостереження, гарної закритої території, системи харчування та дозвілля. Окремий пункт – це позанавчальний розвиток дитини. Проаналізуйте, як організована друга половина дня після уроків, чим корисним займаються учні.

У своєму вибору ви повинні бути впевнені. Школа – це другий рідний дім для дитини, в якому їй повинно бути затишно і безпечно, цікаво.

0 коментарів

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии