А.С.Д. в Google News - натисніть Підписатися

Енциклопедія для дітей: секрет різнобічного розвитку вашої малечі


Енциклопедія для дітей: секрет різнобічного розвитку вашої малечі

Різносторонній розвиток дитини – важлива задача для усіх батьків. Саме та інформація, яку отримує маля у ранньому дошкільному віці, багато у чому визначає його допитливість, жагу до здобуття більш складних знань та вміння зіставляти різні факти чи інформацію. Підтримуючи природну зацікавленість своєї дитини до пізнання навколишнього світу, батьки дають йому найбільше – а саме базу для його подальшого успіху у дорослому житті. Як же полегшити виконання цієї непростої задачі, щоб ваші діти були розумними та допитливими? Це можливо реалізувати завдяки різноманітним пізнавальним та розвиваючим книгам.

Які книги корисні для дитини?


На сьогодення вибір книжок для дітей настільки великий, що важко не отримати запаморочення у процесі відбору найбільш корисної та цікавої літератури. Та хоча ваша дитина – неповторна індивідуальність, яка має власні смаки та переваження, навіть у найбільш ранньому віці, саме енциклопедія для дітей стане вам у пригоді та допоможе вирішити питання, яку саме книжку краще купити на день народження малюка чи без усякого приводу.

Надзвичайно цікаві, різноманітні та по-справжньому неперевершені дитячі енциклопедії від книгарні «Є» – справжнісінький рай для дівчаток та хлоп'яток. Тут ви знайдете корисні та яскраві книги, які зацікавлять вашу дитину та вивільнять для вас деякий проміжок вільного часу у тиші та спокої. До того ж, вивчаючи гарні ілюстрації, потроху починаючи читати тексти, які присутні у енциклопедіях, а також проводячи спільний час з батьками за читанням книжок, дитина буде пізнавати себе та навколишній світ.

У книгарні ви знайдете найрізноманітніші енциклопедії:


  • спеціалізовані для хлопчиків та дівчаток;

  • про тіло людини та природні процеси, що протікають у ньому;

  • про статеві відмінності та про появу дітей простою, доступною дитині мовою;

  • про Землю, планети та всесвіт;

  • про рослинний, тваринний світ;

  • про науку та техніку;

  • про історію, географію;

  • тематичні – про піратів, динозаврів, міфологічних істот тощо.

Кожна енциклопедія викладена українською, що допоможе малечі поповнювати свій словарний запас та розвивати навички спілкування рідною мовою.

Грамотний вибір енциклопедії с урахуванням віку та статі малюка


Якщо ви хочете порадувати власну дитину яскравою енциклопедією чи придбати цікаву та захоплюючу книгу у подарунок будь-якій малечі, у книгарні «Є» ви неодмінно знайдете те, що шукали. Дуже приємні ціни, регулярний розпродаж, акція «1+1=3», а також безкоштовна доставка по усій Україні при замовленні на суму від 499 гривень – усе це зробить відвідування сайту книгарні найбільш приємним та вигідним для вас.

0 коментарів

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии