А.С.Д. в Google News - натисніть Підписатися

Підбір вітамінних комплексів для волосся


Відвідування косметологів завжди закінчується рекомендаціями по догляду за волоссям та шкірою. Спеціалісти наголошують, що регулярний прийом вітамінів та мінералів гарантує красу та здоров’я всього організму. Головне правильно підібрати профілактичні засоби. Як вибрати кращі вітаміни для волосся і як правильно їх приймати, розглянемо нижче.

Перелік важливих вітамінів

Щоб мати здорове волосся, кожного дня необхідно споживати у достатній кількості наступні поживні речовини:

  1. Колаген - головний білок для волосяних цибулин. Волосся на 80% складається з даного мікроелемента. Універсальний білок входить до складу сполучної тканини, з якої складається дерма та кістки. Він відповідає за пружність, еластичність кожного волоска на шкірі голови. Про недостатнє надходження колагену свідчить тьмяність, ламкість, посіченість волосся. Білковий препарат допоможе відновити структуру волосяних фолікул, їх здоровий зовнішній вигляд.

  2. Вітамін Д відповідає за дозрівання та ріст волосяних цибулин. Мікроелемент сприяє нормальному кровообігу та появі нових волосків. Його нормальний рівень профілактує поширені проблеми: випадіння, ламкість, облисіння. 

  3. Важко переоцінити роль токоферолу в людському організмі. Вітамін А бере участь в утворенні нового колагену. Під впливом мікроелемента синтезуються багаточисленні ферменти для будови шкіри та волосся. Токоферол міститься в різних продуктах, але засвоюється він лише при нормальному рівні ретинола. Для нормалізації стану волосся необхідно вживати комплекси на основі вітаміна А та Е. Вони доповнюють один одного.

  4. Ретинол має широку популярність у косметологічній сфері. Мікроелемент виконує антиоксидантні та мембранопротекторні функції. Завдяки вітаміну Е прискорюється ріст волосся, відновлюється його об’єм та блиск. Під впливом ретинола краще засвоюється вітамін А організмом людини.

  5. Магній - важливий мікроелемент, який відповідає за нормалізацію роботи нервової системи. Спокійна людина менше страждає від випадіння волосся. Магній бере участь у виробленні білків, рості клітинних елементів. При недостатньому надходженні в організм волосся страждає від ламкості. Спостерігається його інтенсивне випадіння.

Щоб вирішити неприємну проблему, необхідно придбати поживні вітамінні комплекси. Всі необхідні вітаміни для росту волосся можна знайти на сайті amrita.ua

0 коментарів

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии