А.С.Д. в Google News - натисніть Підписатися

Ґрунтообробна техніка ARK і ZARK: чому аграрії обирають дискові борони цих брендів


Ґрунтообробна техніка ARK і ZARK: чому аграрії обирають дискові борони цих брендів

Сільськогосподарська ґрунтообробна техніка - це обладнання, яке використовується для обробки землі в сільському господарстві. Ця техніка призначена для підготовки ґрунту до посіву, збирання врожаю та інших операцій, пов'язаних із вирощуванням рослин. До ґрунтообробної техніки належать такі машини, як плуги, борони, культиватори, сівалки, жатки тощо. Плуги використовуються для перевертання землі та створення борозен, а борони - для розпушування та розпушення ґрунту. Культиватори використовуються для оранки, аерації та підготовки ґрунту до сівби, а сівалки - для посіву насіння. Жатки використовуються для збирання врожаю.

В Україні лідером виробництва таких сільгоспмашин є компанія arkgroup, техніка якої під брендами ARK і ZARK вже давно популярна в українських аграріїв - від фермерів до великих агрохолдингів.

Причини такої популярності техніки від ArkGroup можна розглянути на конкретному прикладі - вироблених нею дискових борін ZARK і "Shark" (з каталогу ARK):

Що таке дискові борони ZARK


Ґрунтообробна техніка ARK і ZARK: чому аграрії обирають дискові борони цих брендів

Дискові борони ZARK мають кілька переваг, які роблять їх популярними в сільському господарстві:

●Висока продуктивність: завдяки широкій робочій ширині та можливості обробітку великих площ, дискова борона ZARK-6000 дає змогу швидко й ефективно готувати ґрунт для сівби.

●Універсальність: цей тип борони може використовуватися на різних типах ґрунту і в різних кліматичних умовах, що робить її універсальним інструментом для сільськогосподарської роботи.

● Висока якість обробітку ґрунту: леза на дисках дають змогу розпушувати та розшаровувати ґрунт на певній глибині, що забезпечує його гарне розпушування та створення оптимальних умов для росту рослин.

●Економія часу та сил: використання дискової борони ZARK-6000 дає змогу скоротити час, необхідний для обробітку ґрунту, та зменшити фізичні навантаження на сільськогосподарських працівників.

●Поліпшення якості ґрунту: обробіток ґрунту дисковою бороною сприяє поліпшенню структури та поживного складу ґрунту, що зі свого боку сприятливо позначається на рості рослин і врожаї.

●Довговічність і надійність: дискова борона ZARK-6000 виготовляється з якісних матеріалів і має міцну конструкцію, що забезпечує її довговічність і надійність у використанні.

Що таке дискові борони "Shark" (ARK)


Ґрунтообробна техніка ARK і ZARK: чому аграрії обирають дискові борони цих брендів

Дискова борона "Shark" - це сільськогосподарська машина, призначена для обробітку ґрунту перед посівом або після збирання врожаю. Борона складається з декількох дисків, які працюють у парі та дають змогу розпушувати і розшаровувати ґрунт на певній глибині.

Дискові борони широко використовуються в сільському господарстві завдяки своїй ефективності та універсальності. Вони допомагають поліпшити структуру ґрунту, забезпечуючи кращу вентиляцію кореневої зони, збільшення проникності ґрунту, що дає змогу рослинам краще поглинати воду та поживні речовини з ґрунту.

Борона "Shark" має широку робочу ширину, завдяки якій можна швидко обробити великі площі ґрунту. Також вона може працювати на різних типах ґрунту та за різних кліматичних умов, що робить її універсальним інструментом для сільськогосподарської роботи. Вона має міцну конструкцію, легка у використанні та обслуговуванні, що робить її популярною серед фермерів і сільгоспвиробників.

Переваги дискових борін ARK і ZARK


Дискова борона виробництва компанії ArkGroup має низку переваг:

● Висока продуктивність. Завдяки широкій робочій ширині та високій швидкості обробітку, дискова борона "Shark" або ZARK дає змогу швидко й ефективно підготувати ґрунт для посіву.

● Універсальність. Борона може використовуватися на різних типах ґрунту і в різних кліматичних умовах, що робить її універсальним інструментом для сільськогосподарської роботи.

● Висока якість обробки. Борона від ArkGroup має міцні диски з лезами, які розпушують і розшаровують ґрунт на певній глибині, що забезпечує його гарне розпушування та створення оптимальних умов для росту рослин.

● Економія часу та сил. Використання дискової борони дає змогу скоротити час, необхідний для обробітку ґрунту, та зменшити фізичні навантаження на сільськогосподарських працівників.

● Поліпшення якості ґрунту. Обробка ґрунту дисковою бороною сприяє поліпшенню структури і поживного складу ґрунту, що благотворно позначається на рості рослин і врожаї.

● Простота експлуатації. Дискова борона легка у використанні та обслуговуванні, що зменшує час, який витрачається на настройку і підготовку до роботи.

● Надійність і довговічність. Борона виготовляється з якісних матеріалів і має міцну конструкцію, що забезпечує її довговічність і надійність у використанні.

● Може використовуватися в різних умовах. Борона від ArkGroup має можливість роботи на різних глибинах обробітку ґрунту, що дає змогу використовувати її на різних культурах і в різних умовах.

0 коментарів

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии