А.С.Д. в Google News - натисніть Підписатися

Як підключити віртуальну сімку Київстар?


Інколи на запитання на кшталт: «Як підключити віртуальну сімку Київстар?» можна почути у відповідь: «А що це таке?» Тож тему SIM краще почати з теоретичної частини.

Картка eSIM зроблена за новою технологією та вбудована в смартфон під час його виробництва. Фізично це невеличка (5х6 мм) мікросхема на материнській платі. Вона значно розширює можливості користувача. З нею можна підключити на смартфон до п’яти номерів, міняти тарифи та операторів, користуватися додатковими послугами, підвищити безпеку свого пристрою — і все це онлайн, та ще й швидко!

Як підключити віртуальну сімку Київстар?


Як підключити віртуальну сімку Київстар?


Дії абонентів, що бажають користуватися eSIM карткою, залежать від початкових умов. Перший варіант — підключення нового номеру. В цьому випадку:

  1. Спочатку необхідно перевірити, чи ваш смартфон сертифікований в Україні та чи він підтримує роботу з віртуальною карткою. Для оператора Київстар це зробити легко. Достатньо відкрити офіційний сайт Київстар та в розділі eSIM надрукувати у відповідному полі марку й модель свого телефону. Відразу слід зауважити, що старі труби можна взагалі не перевіряти, бо нова технологія в нашій державі почала працювати лише з 2019 року.

  2. У разі отримання позитивної відповіді на п. 1, потрібно обрати найкращий на вашу думку тариф з eSIM. З цією метою ви завантажуєте офіційний інтернет-магазин Київстар та натискаєте кнопку «Підключайте eSIM онлайн». І, звичайно ж, за своє уподобання слід одразу сплатити його вартість.

  3. Після надходження грошей оператор відправить вам QR-код. Він з’явиться на дисплеї, його потрібно сканувати та додати опцію в смартфон, якщо це Android. iPhone виконує цю дію автоматично.

  4. На завершення лишається, користуючись підказками на екрані, активувати eSIM. 

Другий варіант — перенесення власного номера з пластикової сімки на віртуальну. В такому разі потрібно виконати наступні кроки:  1. Абоненти, які користуються тарифом передплати, повинні завантажити додаток «Мій Київстар». В ньому натиснути: Мобільний зв’язок — Наші SIM карти — eSIM. Користувачам контрактного тарифу досить зв’язатися зі співробітником компанії через чат на офіційному сайті.

  2. Далі в обох випадках слід виконувати дії, які вам будуть підказувати. Це недовго й необтяжливо, всього лише декілька кліків.

  3. Після того, як все зроблено, залишиться почекати близько чверть години. За цей час eSIM активують і можна буде користуватися новою технологією.

В будь-якому разі необхідно пам’ятати, що для підключення eSIM онлайн потрібно мати на смартфоні робочий інтернет.

0 коментарів

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии