А.С.Д. в Google News - натисніть Підписатися

Сучасні тенденції використання освітлення на натяжних стелях


Сучасні тенденції використання освітлення на натяжних стелях

Вдало підібравши освітлювальну систему, можна повністю змінити сприйняття інтер’єру. Хороше освітлення у приміщенні здатне створити підхожу атмосферу, забезпечити комфорт для очей, допомогти візуально скоригувати простір, створити функціональні та стилістичні зони. Вибір освітлювальних приладів та схем їх розташування для натяжних стель доволі багатий. Система проєктується на етапі створення дизайну − про цей аспект слід обов’язково подумати, плануючи встановлення натяжних стель. Щоб усе функціонувало справно і конструкція мала естетичний вигляд, замовляти розробку дизайну та монтаж потрібно у надійних компаніях, наприклад, за посиланням https://www.briton.com.ua/chernivci/. Ідеї дизайну можна запозичити з уже реалізованих проєктів, або ж придумати власний концепт, з огляду на свої вподобання та сучасні тенденції.

Які тренди підсвічування натяжних конструкцій зараз найактуальніші?


Сучасні тенденції використання освітлення на натяжних стелях

Найбільшу популярність наразі мають такі дизайнерські рішення:

  • «Паряща» стеля. Вона вже стала своєрідною класикою. Конструкція передбачає організацію м’якого розсіяного освітлення за периметром усієї стелі. Підсвічування створює ілюзію, що полотно наче «підвішене» у повітрі. Коли хочеться чогось традиційного, але з нотками оригінальності, можна обрати світлодіодну стрічку з поєднанням декількох кольорових гам і міняти відтінок за бажанням.

  • Контурні натяжні стелі з яскравим світлом. Також один з універсальних підходів, який доречний у будь-якій кімнаті. Є вибір між прихованим та відкритим підсвічуванням, в обох варіантах застосовується профіль. Для закритої системи світлодіодну стрічку встановлюють за полотном. Коли вмикається світло, підсвічується вся стеля. При відкритому способі монтуються спеціальні полички для кріплення стрічки, а світло спрямовується на стіну.

Сучасні тенденції використання освітлення на натяжних стелях

  • Світлові лінії. Цей дизайн – лаконічний і водночас незвичайний. Таке підсвічування успішно замінює собою центральне освітлення. Система розміщується за полотном, і, попри те, що світловоди світять яскраво, залишається ефект розсіювання. Лінії можна розташувати по всьому периметру стелі, сформувати певний малюнок чи форму. Замовити натяжні стелі з осяйними лініями особливо доцільно, коли є потреба у зонуванні приміщення.

  • Світлові узори. Світлодіодна стрічка встановлюється у гнучкий багет, який з простору між стелею спрямовує світло вниз, на простір полотна. Завдяки гнучкості багета вдається сформувати будь-які форми та орнаменти. Цікавого ефекту можна досягти шляхом використання перфорації. З таким підсвічуванням оригінально виглядають дворівневі натяжні конструкції.

Сучасні тенденції використання освітлення на натяжних стелях

  • Зоряне небо. Таке оформлення чудово вписується в інтер’єр спальні, дитячої чи ванної кімнати. Основою підсвічування слугують невеликі світлодіоди за периметром стелі, і багато дрібних лампочок, що створюють на полотні зображення комет, зірок, планет. Зазвичай як тло підбирають глянцеве полотно з фотодруком − мерехтливі відблиски красиво переливаються, сприяючи розслабленню.

Під час вибору дизайну необхідно враховувати й особливості приміщення – його площу, висоту стелі, доступ сонячного проміння. Так, у просторих кімнатах можна дозволити собі складні багаторівневі конструкції, як блискучі, так і матові, фактури, фотодрук з об’ємними елементами, яскраві лампи й т.д. У невеликих же будуть кращими глянцеві чи сатинові поверхні, світлі або контрастні зі стінами, з пропорційними деталями – це стосується і зображень, і підсвічування.

0 коментарів

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии