А.С.Д. в Google News - натисніть Підписатися

Чому росте попит на використання мікроавтобусів та як до цього підготувався ринок з продажу автозапчастин


До повномасштабного вторгнення магазини з продажу комплектуючих робили акцент на задоволенні потреб власників легкових авто та вантажівок, але зараз ситуація суттєво змінилася. В країні активно використовуються транспортні засоби, здатні пересуватися різними дорогами та демонструвати гарні швидкісні характеристики. Зважаючи на це, зріс попит і на автозапчастини для мікроавтобусів Renault Master, Mercedes Vito, Volkswagen Transporter, Mercedes Sprinter. Власників таких транспортних засобів стає все більше, тому постачальники докладають зусилля, аби надавати їм можливість отримувати якісні мастила, олії та технічні рідини, а також ремкомплекти й інші деталі за прийнятними цінами. Український ринок швидко реагує на зміни, хоча й не всі магазини комплектуючих для мікроавтобусів дійсно варті уваги покупців, тому обирати постачальника потрібно ретельно. 

Головні причини популярності мікроавтобусів в Україні


Раніше вони зазвичай використовувалися на міських та міжміських маршрутах, під час проведення урочистих подій та для забезпечення потреб невеликих підприємств. Тепер їх купують волонтери та військові, а також ті, хто вимушений переїжджати до інших областей чи навіть за кордон.  

Чому росте попит на використання мікроавтобусів та як до цього підготувався ринок з продажу автозапчастин

Серед головних причин збільшення кількості мікроавтобусів на наших дорогах:

  • можливість використання їх не лише для пасажирських, але й для вантажних перевезень – внутрішній простір можна використовувати для будь-яких потреб;

  • значний робочий ресурс – запчастини  до мікроавтобуса потрібно замовляти не так часто, як для легкових авто, що зумовлює економічність експлуатації;

  • різноманіття моделей, серед яких кожен може вибрати оптимальний варіант з урахуванням умов та регулярності поїздок;

  • збільшення попиту на внутрішні та міжнародні перевезення через воєнні дії – багато людей переміщуються в більш безпечні регіони або евакуюють родичів, також існує потреба в доставці різноманітних вантажів до прифронтових територій або з них до інших областей;

  • поганий стан доріг – після початку війни немає фізичної та фінансової можливості ремонтувати покриття, тому що мають попит транспортні засоби із вдалим поєднанням маневреності та прохідності. 

Чому росте попит на використання мікроавтобусів та як до цього підготувався ринок з продажу автозапчастин


Оптимізація обслуговування власників комерційного транспорту


Спеціалізовані магазини швидко відреагували на зміни в потребах автовласників. Купити запчастини на автобус будь-якої моделі зараз так само легко, які й на звичайне авто. Поступово розширюється вибір деталей, знижується рівень цін, а у покупців з'являється можливість обирати між декількома постачальниками. Ще одна тенденція останнього часу – налагодження безпосередньої співпраці з виробниками комплектуючих. Де можна замовити якісні запчастини?


Усі власники прагнуть використовувати оригінальні запчастини, аби продовжити термін служби основних систем авто. Інтернет-магазин Zipauto пропонує широкий асортимент продукції без зайвих націнок та здійснює оперативну доставку по Україні. Придбати автодеталі для мікроавтобусів та комерційного транспорту можна з урахуванням індивідуальних вимог та бюджету.

0 коментарів

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии