А.С.Д. в Google News - натисніть Підписатися

Автомобільні акумулятори: види, характеристики та передові виробники


Автомобільний акумулятор є основним джерелом електричного струму в транспортному засобі, відповідаючи за запуск двигуна та живлення електроприладів. Правильно підібраний акумулятор забезпечує надійний запуск автомобіля у різноманітних погодних умовах, гарантуючи безперебійну роботу навіть при вимкненому генераторі. Магазин автомобільних акумуляторів «AKB Center» пропонує широкий вибір пристроїв, що різняться матеріалами електроліту та типами електродів, задовольняючи різні потреби автомобілів. Деякі акумулятори ефективніше використовуються як стартерні, здатні швидко видавати велику кількість струму, в той час як інші призначені для тривалого безперервного забезпечення живлення. Вибір правильного типу акумулятора визначає продуктивність роботи конкретного транспортного засобу.

Автомобільні акумулятори: види, характеристики та передові виробники

На які види розподіляються автомобільні батареї?


Автомобільні акумулятори різняться своєю конструкцією та активною речовиною, що визначає їх призначення та специфіку використання. Кожен тип приладу розрахований на виконання певних завдань, що стає його ключовою перевагою, але це також означає, що в інших ролях він може виявитися менш ефективним. Тому, коли є потреба купити акумулятор до машини, важливо чітко визначити власні потреби та вимоги до експлуатації.

Свинцево-кислотні

Це найстаріший тип, який ідеально підходить для старих автомобілів через низьку вартість та простоту в обслуговуванні. Однак вони втрачають ємність швидше, ніж сучасні моделі, і потребують регулярної заміни електроліту.

Кальцієві

Додавання кальцію до свинцевих пластин збільшує термін служби батареї і зменшує її саморозряд. Проте, у випадку глибокого розряду, такі елементи живлення часто виходять з ладу і потребують заміни.

Автомобільні акумулятори: види, характеристики та передові виробники

Гібридні

Це комбінація кальцію та сурми на різних електродах, що надає акумулятору автомобільному середні характеристики. Вони менше схильні до саморозряду, але глибокий розряд може негативно вплинути на їх цілісність.

Гелеві

Їх відмінною рисою є використання гелю замість рідкого електроліту, що забезпечує довший термін служби і стійкість до високих навантажень. Вони ідеально підходять для потужних автомобілів з великою кількістю електроприладів.

AGM

Вважаються одними з найкращих для експлуатації в різних умовах, завдяки використанню сепаратора зі скловолокна та абсорбованого електроліту. Вони добре підтримують режим "старт-стоп" і ефективно працюють при різних температурах і нахилах.

Автомобільні акумулятори: види, характеристики та передові виробники

Яких виробників радить інтернет-магазин з продажу АКБ?


На ринку України представлений широкий спектр автомобільних акумуляторів від провідних світових виробників, що пропонують різноманітність як за якістю, так і за ціновою категорією. Серед них особливо виділяється німецький бренд Bosch завдяки високій якості продукції та надійності. В магазині акумуляторів для авто продукція Bosch привертає увагу завдяки:

  • довговічності використання;

  • відмінній герметичності шляхом відсутності пробок на корпусі;

  • високій потужності струму та підтримці швидкого заряджання.

Другий важливий гравець на ринку – американський бренд Exide. Він виробляє АКБ на заводах по всьому світу, завдяки чому продукція доступна в багатьох країнах. Висока надійність та інноваційність – ключові характеристики, що відрізняють Exide. А також це:

  • підвищена сила струму, яку потребують потужні транспортні засоби;

  • вигідніше цінове рішення у порівнянні з Bosch.

Щодо німецького бренду Varta, він тісно пов'язаний з Bosch, оскільки останній є власником частки акцій Varta. Це зумовлює схожість деяких технічних характеристик та якості між цими двома брендами. Varta вирізняється привабливою ціною, підтримкою швидкого заряджання та високою надійністю своїх пристроїв.

0 коментарів

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии