А.С.Д. в Google News - натисніть Підписатися

Оригінальні диски для BMW: типи, стиль та ключові переваги


Оригінальні диски для BMW: типи, стиль та ключові переваги

Оригінал завжди якісніший за копії і тим більше контрафакту. У випадку із престижними «залізними кіньми» з Баварії особливу роль відіграє і престиж. Люди, які обирають марку BMW, надають великого значення своєму статусу і хочуть його наголосити. Важливим аксесуаром такої машини, що виділяє її стильний і шляхетний вигляд, є диски. Розберемося, як правильно вибрати та купити їх для свого «Бумера».

Оригінальні диски BMW


Оригінальними називають комплектуючі, якими транспортний засіб оснащується на заводі. Такі офіційні диски для BMW гранично надійні, оскільки розроблені під параметри авто самим брендом. Саме вони встановлюються під час проведення фінальних випробувань перед запуском моделі у серію.

В Україні диски для преміум автомобілів, включаючи BMW, в асортименті представлені в інтернет-магазині Roadstyle, каталог якого https://roadstyle.com.ua/bmw/ містить диски під будь-яку модель автогіганта з ФРН

Види дисків на BMW


Існує три рідні типи, які використовуються на баварських автомобілях:

 1. литі;

 2. штамповані;

 3. ковані.

Литі диски - переваги


Сучасні моделі в переважній більшості комплектуються литими легкосплавними дисками, тому розповімо про них докладніше - виготовляють з легких сплавів, як правило, на алюмінієвій основі, рідше - магнієвої або титанової. Завдяки новітнім виробничим технологіям можна надавати різноманітних форм. Легкосплавні варіанти відрізняються модним і різноманітним дизайном, завдяки чому вони і заслужили високу популярність серед автомобілістів.

До інших переваг відносяться:

 • Відносно невелика вага: на 20-30% менше, ніж у сталевих штампувань. Завдяки цьому керувати машиною стає легше, покращується динаміка розгону, зростає стійкість при їзді з високою швидкістю, знижується витрата пального.

 • Стійкість до появи корозії, що забезпечує оксидна плівка. Поверх її наноситься кілька шарів лаку, щоб диски не виглядали тьмяними.

 • Висока теплопровідність, завдяки якій під час руху на швидкості надлишки тепла активно відводяться потоком повітря. Це також сприяє активному охолодженню гальмівної системи.

 • Точність балансування завдяки сучасним технологіям.

Недоліки


Мінусів у лиття небагато. Точніше, всього два - ціна дорожча за штамповані. Втім, купуючи такий автомобіль, як BMW, мало хто збирається заощаджувати на цьому.

Другий недолік - порівняно низька опірність до деформації. Легкосплавні елементи при ударі не гнуться, як штамповані, а лопаються чи ламаються, внаслідок чого потрібне складне відновлення чи заміна. З іншого боку, щоб литий колісний диск лопнув або розламався, удар має бути дуже сильним — наприклад, як при попаданні на великій швидкості в яму з гострими краями.

Оригінальні диски для BMW: типи, стиль та ключові переваги

Стилі


Дизайн складений таким чином, щоб колеса ідеально гармонували з іншими елементами автомобіля. При створенні стилю литих дисків бренд дотримується кількох основних правил:

 • Агресивний вид коліс. Вже майже 30 років баварські авто комплектуються колесами, подібними до ралійних. Диски можуть бути оснащені елегантними спицями, яких може бути від трьох до дванадцяти, або ґратами-павутинками.

 • Великий діаметр дисків у поєднанні з низьким профілем гуми. Оскільки висока прохідність ніколи не була в пріоритеті баварців, навіть кросовери, мають дуже великі диски з широкими шинами невеликої висоти.

 • Наявність фірмової емблеми по центру колеса на заглушці посадкового отвору.

 • Комплекти дисків для всіх серій містять індивідуальний номер, розроблений виробником, який вказаний в інструкції з експлуатації та на офіційному сайті.

Купувати колісні диски, як і гуму, рекомендується тільки якщо йдеться про перевірений інтернет-магазин, так як згаданий вище Roadstyle - у цьому випадку ви гарантовано отримаєте оригінальні вироби, а фахівці підберуть їх точний розмір для вашого автомобіля.

0 коментарів

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии