А.С.Д. в Google News - натисніть Підписатися

Абонента не чути. Які неприємності можуть трапитися з динаміком телефону?


Абонента не чути. Які неприємності можуть трапитися з динаміком телефону?


Доступ до телефонних дзвінків, як і раніше, є основною функцією будь-якого смартфона. Тому ситуація, коли ви не чуєте співрозмовника в момент розмови, може завдати серйозних незручностей користувачеві. Чи означає це, що наш телефон зламаний і потрібно знайти новий динамік тут https://www.aks.ua/catalog/dinamiki/? Не обов'язково, є ще кілька потенційних причин, які варто перевірити насамперед.

Можливі причини відсутності звуку


Під час спроби визначити причину несправності, слід виключити найбільш очевидні фактори. Тому ми маємо переконатися, що телефон не був фізично пошкоджений і що проблема не в операторі зв'язку. Другий варіант найкраще перевірити, зателефонувавши з іншого телефону, який використовує ту саму мережу.

Перевіримо регулятор гучності


Найпоширеніша причина, через яку той, хто телефонує, не чує співрозмовника, - низький рівень гучності. Іноді користувач випадково вимикає гучномовець, через що співрозмовника буде ледь чутно. Тому під час розмови варто спробувати скористатися клавішею збільшення гучності, яка знаходиться збоку на корпусі смартфона.

Перевіримо, що телефон не під'єднаний до бездротової колонки чи навушників


Якщо наразі смартфон під'єднано до додаткового обладнання, то співрозмовника не буде чути через гучномовець телефону. У цьому разі слід перервати зв'язок між пристроями. Найпростіший спосіб зробити це - відключити функцію Bluetooth.

Спробуємо перезавантажити телефон


Іноді відсутність звуку може бути спричинена зависанням операційної системи смартфона. Тому завжди варто спробувати перезавантажити телефон і оновити програмне забезпечення до останньої версії.

Тест динаміка


Серйознішою причиною відсутності гучності є несправність безпосередньо динаміка. Щоб виключити або підтвердити це, найкраще використовувати гучномовець для іншої мети, наприклад, для прослуховування музики. Якщо пристрій, як і раніше, не видає звуку, імовірно, що динамік пошкоджений або несправний будь-який компонент пристрою. У цьому разі необхідно буде відвідати сервісний центр, де фахівець визначить конкретну причину. Однак може також виявитися, що роботі динаміка перешкоджає неправильно підібраний захисний чохол або скло.

0 коментарів

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии