А.С.Д. в Google News - натисніть Підписатися

В що краще інвестувати гроші?


Ті, хто має велику суму заощаджень, думають, куди варто їх вкласти, щоб отримати гарний дохід. В інтернеті є багато різноманітних варіантів, проте не всі вони реально приносять дохід у майбутньому. Інвестування в нерухомість – найбільш надійний варіант, адже передбачає вкладення грошей у житло або комерційний об’єкт, таке майно завжди матиме попит.

Важливо знайти справді перспективну нерухомість, яка принесе гарний прибуток. В цьому допоможе Київська інвестиційна компанія DOVGIY FAMILY OFFICE. Тут працюють досвідчені фахівці, які допомагають кожному потенційному вкладникові зробити правильний вибір щодо вигідного використання своїх грошей. Саме тут передбачається найбільш вигідне інвестування без ризиків.

Як саме можна вкладатися в нерухомість


Є декілька способів – можна вибрати той чи інший, в залежності від того, наскільки швидко хочеться отримати прибуток. Якщо не обов’язково мати його саме зараз, можна вкластися у квартиру, яка будується, особливо коли вона знаходиться ще на стадії котловану. На цьому етапі нерухомість коштує недорого, а продати її потім можна буде за значно вищою ціною.

Проте, якщо об’єкт знаходиться у новобудові, чекати його завершення доведеться довго. Буває, що забудовник багаторазово переносить терміни здачі в експлуатацію або й взагалі заморожує будівництво через брак фінансування. Ризики високі, але у випадку, якщо квартиру буде завершено, її вийде вигідно продати або здати в оренду для отримання стабільного пасивного доходу.

Але ті, хто не хоче чекати, вибирають варіант інвестування в нерухомість на вторинному ринку. Це може бути як житло, так і комерційний об’єкт, наприклад, для ведення торговельної діяльності, роботи. Тут важливо точно оцінити усі переваги пропозиції, щоб вона справді принесла гарний прибуток. В будь-якому разі інвестиції в нерухомість будуть вигідними, адже це чудова можливість надалі використовувати об’єкт і для своїх потреб.

Як вибрати квартиру чи будинок на вторинному ринку


Якщо зацікавив саме такий варіант, слід враховувати, що житло потрібно буде довести до ладу для зручного використання. Наприклад, часто купують занедбані будинки й роблять там повний ремонт, оновлюють меблі, сантехніку, а потім здають дорожче. Тому важливо оцінити, скільки ще доведеться вкласти у квартиру на:

  • ремонт. Можливо, потрібно оновити тільки оздоблення, або ж провести більш масштабні капітальні роботи;

  • техніку й меблі, якщо є мета здавати житло з усім необхідним під ключ;

  • ремонт в місцях загального користування, наприклад, холу чи сходової клітки;

  • дезінсекцію, р

  • боти з усунення неприємних запахів та інше.

Може знадобитися також оновлення освітлення, декору, послуги з вивозу сміття та багато іншого.

0 коментарів

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии