А.С.Д. в Google News - натисніть Підписатися

Новий крок в сфері послуг: інтернет-банкінг

У сучасному світі все змінюється, така ось тенденція торкнулася також банківської справи, що створює новинку у зв'язку з глобальним розвитком інтернету. Мова йде про те, що людям вже тепер навіть не потрібно ходити в банки для того, що б скористатися їх послугами, а зробити це можна просто вдома завдяки інтернет-банкінгу.


 


Такий вид обслуговування користується більш великим успіхом серед клієнтів, ніж стандартний, тому банкірам потрібно добре поламати голову і подумати, щоб ввести якісь нові тенденції в свій бізнес, для того щоб знову привернути прихильність людей до своєї стандартної системи. Послуги через інтернет не тільки більш ефективні, але й плюс в їх сторону-це той факт, що доступ до них надається для клієнтів цілодобово.


 


Інтернет-банкінг з кожним днем розвивається все більше, тому вже зараз завдяки цій послузі можна не тільки поповнити телефон, або оплатити комунальні послуги, а так само здійснювати грошові перекази і багато інших операцій. "Дельта Банк" надає для своїх клієнтів, завдяки онлайн банкінгу myDELTA, при відкритті депозиту, підвищений відсоток річної ставки, а при погашенні кредиту відсутня комісія. Також перевагою такого виду послуг над стандартним є той факт, що людина самостійно може стежити за своїми витратами.


 


Звичайно за статистикою "Дельта Банку" (власник Микола Лагун) станом на серпень 2014-го року найбільш популярними операціями, які здійснюють українці є грошові перекази (33,5%), оплата рахунків і послуг (29%) і оплата мобільних послуг (25%), а це свідчить про те, що люди поки що не готові повною мірою користуватися послугами, що їм надає банк, але вже стрімко набирає обертів така сфера розвитку в цій країні.


 


Головне ж що потрібно для того, що б клієнт почав користуватися такими послугами в повній мірі, це його впевненість у надійності, так як багато хто просто не довіряють таким ось фінансовим операціям. З кожним днем все більше людей починають здійснювати онлайн операції і переконуються, що це дуже простий і головне безпечний вид послуг.


 


Ось така банківська електронна революція значно змінила тенденції в банківській справі і розширила її кордони, надаючи клієнтам більш нові, якісні і найголовніше дуже прості свої послуги. "Дельта Банк" є однією з провідних банківських фірм в Україні, яка одна з перших створила такий вигляд онлайн послуг, як інтернет-банкінг, завдяки якому значно спростили своє життя звичайні люди, що до цього користувалися його стандартними послугами.


 


0 коментарів