А.С.Д. в Google News - натисніть Підписатися

Румунія відтепер має щастя дивитись футбол в стилі "Кривбасс - Закарпаття"


Матчи футбольної Української Прем'єр-Ліги будуть транслюватися в Румунії. УПЛ примудрилася продати пакет телевізійних прав на трансляцію українських футбольних матчів на території Румунії, уклавши ліцензійну угоду з румунською мережею супутникового телебачення Boom.

Відповідно до умов контракту, матчі Епіцентр Чемпіонату України, а також матчі Датагруп Кубка України сезону 2009/2010 рр. транслюватимуться наживо та у повторі на території Румунїї на каналі «Boom Sport Two». Румунські партнери Прем’єр-ліги обиратимуть для демонстрації від одного до трьох матчів кожного туру чемпіонату.

В рамках започаткованої співпраці прихильники футболу з сусідньої країни вже мали нагоду переглянути матчі Епіцентр Чемпіонату України, починаючи з 8 туру, так само як і матч національного Кубка Шахтар - Динамо.

Коротка довідка. Мережа супутникового телебачення Boom (Румунія) входить до складу групи DTH Television. Кількість власних каналів − 9, серед яких спортивних − 5, один з яких − формату HD (високої розподільчої здатності). Загальна кількість передплатників 200 000, канали мають змогу переглядати у 650 000 домогосподарств. Boom є бродкастером, зокрема, матчів Ліги Чемпіонів УЄФА, Чемпіонатів Англії та Португалії на території Румунії.

Джерело: Официальный сайт Премьер-Лиги Украины

0 коментарів

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии