А.С.Д. в Google News - натисніть Підписатися

Звернення представникив української інтелегенції до українського народу з нагоди результатів президентських виборів.

Відомі українськи діячи культури та науки виступили зі спільною заявою з нагоди результатів президентських виборів.

Повний текст звернення:

Звернення
до українського народу з нагоди результатів президентських виборів


У Зверненні до виборців за 21 січня 2010 р. ми, члени Української народної ради, закликали виборців України підтримати Юлію Тимошенко в боротьбі, проти спроб змінити цивілізаційний вибір України, перетворити нашу державу на несамостійного, безнаціонального сателіта відроджуваної московської імперії.

На жаль, наші побоювання стають дійсністю, агенти впливу Росії із Партії регіонів і відверті лобісти її імперських інтересів закликають до початку реваншистського наступу на фундаментальні цінності нашого народу: українську мову, незалежну Церкву, положення Конституції щодо тимчасового перебування Чорноморського флоту Російської Федерації у Криму, долю вітчизняної газотранспортної системи, євроатлантичну орієнтацію зовнішньої політики та інше.

За цих умов уважаємо за необхідне заявити:

– волею історії Юлія Тимошенко поставлена в епіцентр змагань за долю України і на її плечі лягає тяжка відповідальність протистояти темній антиукраїнській хвилі, що накочується на нашу землю. Захищаючи і підтримуючи Юлію Тимошенко, ми захищаємо і підтримуємо незалежність України, демократичний і європейський характер її розвитку;

– результати першого туру голосування показали, що колишній Президент України Віктор Ющенко став глибоким розчаруванням українського народу, підпорядкувавши свою виборчу кампанію боротьбі з Юлією Тимошенко. Саме Віктор Ющенко, закликаючи голосувати "проти всіх", проклав дорогу до влади Вікторові Януковичу та його команді;

– справою честі і гідності всіх, кому не байдужа доля української держави, є організація народного опору мирними – політичними й громадськими – засобами проти спроб Віктора Януковича та його команди змінити хід української історії ХХІ сторіччя, відібрати в нашого народу його культурно-національні та історичні цінності, торгувати ресурсами та багатствами України, позбавити її засобів захисту своїх економічних інтересів, енергетичної безпеки та забезпечення українським громадянам соціально-економічних гарантій європейського рівня.

Український народе!

Уперше за дев’ятнадцятирічну історію незалежної Української держави настав час серйозних випробувань, час довести промосковській партії олігархів, хто є господарем на українській землі, час рішуче виступити на захист українських цінностей, традицій, святинь і права українських громадян на гідну людини якість життя. Не дозволимо відвертим і прихованим ворогам української самостійності і демократичного розвитку України руйнувати здобутки 1991 року, за які наш народ заплатив страшну ціну в ХХ сторіччі.

Підписи:

Дмитро ПАВЛИЧКО
Іван ДРАЧ
Левко ЛУК’ЯНЕНКО
Іван ДЗЮБА
Ігор ЮХНОВСЬКИЙ
Мирослав ПОПОВИЧ
Юрій ЩЕРБАК
Богдан ГОРИНЬ
Юрій МУШКЕТИК
Роланд ФРАНКО
Олег ЧОРНОГУЗ
Наталія ОСЬМАК
Володимир ПИЛИПЧУК
Володимир ВАСИЛЕНКО


Київ, 19 лютого 2010 р.


.

7 коментарів

Павло ДМИТРИЧКО 22 февраля 2010 06:51
Ідіть в хущі, пещерні нацики, наше суспільство не підтримує ідею націоналізма та верховенства якихось націй. Рівність в правах - незалежно від яких батьків народився - це від Бога, який всіх обєднує. А ваша пропозиція чубитися далі - від сатани, який роз"єднує
Пам’ятливий 22 февраля 2010 07:17
За совітів ви теж різні речі підписували, традиція, чи "хазяїн" не змінився?
Nig 22 февраля 2010 07:28
"... опору мирними – політичними й громадськими – засобами..." - мирними не вийде. Тут серйозніший підхід потрібен.
Діван РВАЧ 22 февраля 2010 09:26
у кожному абзаці - реверанси на Європу. Роззуйте очі, "цвіт націїї" ви наш, пересушений - кожного дня її, згвалтовану ростовщиками та всесвітнім порядком, показують по телебаченню - забастовки, демонстрації, інші прояви НАРОДНОГО спротиву вашому порядку! Кути ви кличите народ? В яке майбутне? Запалися б ви "панове"!
Петро Схидняк 25 февраля 2010 00:38
"організація народного опору мирними – політичними й громадськими – засобами проти спроб Віктора Януковича" -надеюсь эти "патриоты" знают какой статьей это папахивает? :) Или думают, что все им сойдет с рук как при перевороте в 2004г., захваты админзданий в Киеве? Пожалуй Федоровичу пора провести админреформу, сделать из Украины федерацию (о чем кстати говорил и покойный Черновол), чтобы в каждом таком образовании могли устанавливать например на каом языке вести документацию/разговаривать/преподавать и чтобы получали бюджет согласно своей лепты вносимой в бюджет гос-ва. А то похоже, что у бендеровцев уже в крови, что с кем-то и за что-то надо бороться -иначе теряется смысл их жизни (ведь оно конечно, 500лет холопствования даром не проходят).
Леся Українка 25 февраля 2010 11:47
Кажуть, що "нема мудріших, ніж народ учителів... Вітаю, тебе, народе з президентом ПРОФФЕСОРОМ!!!
Тепер у шкільних класах буде висіти портрет "президента", і я повинна буду говорити учням: "...це наш президент, наша гордість, і тому в усьому ви повинні рівнятися на нього!!! Робіть, як він; вчиться, як він вчився; вчить його біографію, "мотайте собі на ум" , тільки в такому випадку ви чогось досягнете.
Просто можна ................уєть!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! СЛІВ НЕМАЄ
Петро Схидняк 27 февраля 2010 03:44
2Леся Пожалуй после аудита пани Тимошенко отправится к своему другу Лазаренко или сядет по месту (и похоже, что пожизненно) -ведь это вам не шапки тырять по малолетсву, а по взрослому и сознательно (за ТАК любимым бугром не зря эконом.преступления приравнены к тяжким злодеяним).

А, забыл добавить, что Тимоха тож у нас прохфессор -только от медицины (наверно дали/присвоили за то, что сама разгружала самолет с ненужными медикаментами и помогла отмыть кучу денег себе/своим и забугорским компаниям:))
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии