А.С.Д. в Google News - натисніть Підписатися

Заява щодо антиукраїнської діяльності Дмитра Табачника


Дмитро ПАВЛИЧКО

Поет, Координатор
Народного комітету захисту України


За президентства Віктора Януковича влада набула відверто антиукраїнських рис. Рух у напрямку перетворення України на сателіта Росії триває. Сформований напівавторитарний режим продовжує царсько-радянські традиції утисків і нищення всього національного.
Не дивно, що українське суспільство стурбоване розгортанням діяльності таких україноненависників, як міністр освіти та науки Дмитро Табачник.

Ще Леонід Кучма зі скандалом вигнав зі своєї президентської канцелярії цього інтригана та чиновника з сумнівними моральними якостями. Не так давно навіть члени Партії регіонів давали правдиву оцінку постаті Табачника. Нагадаємо, що теперішній віце-прем’єр-міністр України Борис Колесніков публічно називав Табачника «дешевим клоуном».

На жаль, сьогодні Табачник перебуває не на манежі цирку, а в міністерському кріслі, де розгорнув широкий наступ на українську освіту, знищуючи в ній усе українське.

Українські громадяни обурені тим, що Табачник ліквідував сектор рідної мови, як структурний підрозділ міністерства освіти. Про те, що ці ганебні дії отримують високе благословення від глави держави та прем’єр-міністра може свідчити і той факт, що Кабінет міністрів на чолі з Азаровим скасував іспит з української мови при вступі до аспірантури та складання кандидатського екзамену з української мови для отримання ступеня кандидата наук.

За вказівкою Табачника, на догоду сучасним російським кремлівським лідерам, переписують шкільні підручники, де закладаються ворожі Україні історичні та світоглядні концепції. Завдяки цій кампанії цього року міністр фактично зірвав процес забезпечення підручниками школярів.

Цинізм Табачника виявився навіть у тому, що на прийнятті у Московського патріарха Кирила у Києві, міністр привселюдно запропонував свою особу як втілювача в Україні хворобливо-шовіністичної ідеї «Русского міра». Міністр мав би знати, що в його компетенцію не входить пропаганда абсурдних з точки зору здорового глузду міфів та ідеологем. За таких умов видається дивним, як може працювати заступником Табачника чоловік Віри Ульянченко – вірної помічниці Віктора Ющенка.

Крім антиукраїнської діяльності, Табачник наполегливо вибудовує корупційну схему в системі освіти. Відміна зовнішнього тестування повертає нашу освіти на десятки років назад, зводячи з європейського шляху.

Особливо обурює те, що Табачник розпочав репресії проти тих, хто не поділяє його поглядів, не працює на перетворення України на Малоросію, «южную губернию» Росії. Так, зокрема, незаконно був звільнений ректор Донецького національного університету, академік Володимир Шевченко, який, на відміну від Табачника, є вченим світового рівня. Без сумніву, головною провиною донецького ректора з погляду «освітянського» міністра є його патріотизм і приналежність до Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка. Також з посади усунутий ректор Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Михайло Мартинюк та ректор Одеського національного університету ім. І. Мечникова Валентин Смитина.

Народний комітет захисту України вимагає від Президента Віктора Януковича дати належну оцінку антиукраїнській діяльності Дмитра Табачника та звільнити його з посади міністра освіти. В іншому разі на президента України Віктора Януковича ляже вся відповідальність за провокаційні, непрофесійні та антидержавні вчинки цієї зловісної постаті.

1 коментарі

fyr 26 октября 2010 11:59
Павличко! Працював на КДБ. Це всім відомо!
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии