А.С.Д. в Google News - натисніть Підписатися

Можливості для світового культурного розвитку


Християнська демократія. Історія та сучасність

До попереднього розділу: Сфера діяльності норм і цінностей

1) Культура – явище глобальне. Величезна розмаїтість релігій, мов і культур є ознакою творчого потенціалу людства. Через свої релігійні та культурні переконання люди повинні мати можливість вільного самовираження і там де виникає загроза такому самовираженню, державами негайно повинні вживатися відповідні заходи. На сьогодні найбільш реальну загрозу цьому становлять тоталітарні режими та комерціалізація.

2) Дотримання прав людини гарантує цілком достатні можливості для самовираження та об’єднання людей. У межах структури Організації Об’єднаних Націй спеціальна відповідальність за цей напрямок покладена на Організацію Культури, Науки та Освіти (ЮНЕСКО).

У світлі цього, важливим напрямком діяльності протягом майбутніх десятиріч повинно стати утвердження всесвітнього морального порядку, inter alia шляхом інтенсивного діалогу між світовими релігіями та міжнародними політичними рухами. Універсальний моральний порядок, в якому повага людської гідності посідає центральне місце, поглибить діяльність міжнародного співтовариства, ставши культурною і моральною базою у межах структури міжнародного правового поля.

До наступного розділу: Місія політики

0 коментарів

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии