А.С.Д. в Google News - натисніть Підписатися

Революція закінчилася, масовку просять розійтися?

Архів 2005 р.

'РеволюціяРеволюцію дуже часто порівнюють з потужною хвилею, яка змітає старий прогнилий лад. Гарне порівняння, але треба пам'ятати, що на гребені хвилі, котра піднялася з океанських або народних глибин, зазвичай несеться піна і сміття, яким дуже хочеться осідлати цю хвилю назавжди.

Сьогодні стає очевидним: нова влада перетворюється на звичайну бюрократичну і номенклатурну касту, де немає місця тим, хто робив народну революцію. Тим, хто вдихнув у неї молодість та енергію. Дедалі частіше з високих "демократичних" трибун, пофарбованих у помаранчевий колір, лунають голоси нових бюрократів: "Тут вам не Майдан!" Показова історія з реєстрацією партії "Пора". Точніше, з відмовою у реєстрації. Особливо цинічно виглядають твердження, що організація, котра зібрала під свої прапори десятки тисяч молодих і не тільки людей у всіх регіонах України, не змогла зібрати необхідної кількості підписів і зайнялася фальсифікаціями. На прикладі найвідомішої революційної організації окремі представники нової влади ніби намагаються дати зрозуміти активістам народної революції: "Революція завершилася. Ви більше не потрібні!"

"Тут вам не Майдан!" – саме так, дослівно, говорилося навіть на з'їзді нової партії, створеної під Віктора Ющенка, активістам Помаранчевої революції, які протестували проти того, щоб демократичний блок перетворювався на чергову партію влади, точніше, партію номенклатури.

Тепер ці люди незручні вже новим "господарям життя". Нові чиновники не хочуть нічого змінювати. Вони зайняли свої теплі місця і тепер хочуть залишити все так, як було за режиму Кучми, та насолоджуватися своїм положенням. Чиновники сподіваються під прикриттям популярності Президента Віктора Ющенка надовго затриматися при владі. Здорові сили нового громадянського суспільства своєю активністю, непохитним наміром боротися з корупцією і бюрократією тепер заважають їм, не дають спокійно сидіти у своїх кріслах.

Вони хочуть зробити молодь ручною і слухняною. От побачите – якщо ми нічого не змінимо, незабаром буде створено новий "комсомол" на чолі з підгодованими, слухняними "вождями", головним завданням якого стане гасити молодіжну енергію.
Нова Україна тільки починає будуватися. Зроблено важливі, проте лише перші кроки. Буде злочином втратити результати нашої загальної перемоги, подарувати цю перемогу людям, які нічим не відрізняються від старої влади Кучми.
Слово за тобою, Молодь...

Архів 2005 року
Газета "Християнський Демократ"

Російськомовна версія статті: Революция закончилась, массовку просят разойтись?

0 коментарів

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии