А.С.Д. в Google News - натисніть Підписатися

Бізнес в мережі інтернет. Не станьте жертвами аферистів!


Чомусь люди думають у Львові, що заробити гроші в мережі Інтернет - легко і просто. Чи настільки просто розпочати будь-який бізнес в інтернеті ))? Визначитись з конкретним напрямком, завести механізм роботи? Адже всі звичні споживчі ніші вже заповнені: торгівля одягом, взуттям, технікою, машинами і навіть нерухомістю. А спробуйте зараз орендувати офіс, ще й окуповувати його! Звичайно, вигідніше тоді вже купити приміщення на першому поверсі, навіть зовсім маленьке. Але ж і це які витрати! Зараз навіть малесеньку квартирку і то проблемно купити. Тому то й стільки сімей поневіряються по орендованих квартирах, не маючи змоги придбати власну.

Наступна проблема у бізнес-починаннях - організація потрібної документації. Коли все вже готове, потрібна людина, яка б вела всі розрахунки, всю звітність і регулювала оплату податків. Цим ]займається бухгалтер. А його зарплата - ох яка не маленька: від п’ятисот доларів США на місяць!


Чи знаєте Ви, скільки коштує реклама - (а чи взагалі вона потрібна розумним підприємцям,,,,)? Ви собі навіть не уявляєте. Бо всі проведені розрахунки витрат на рекламу ніколи не зійдуться з тим, що буде насправді. А рекламу потрібно оплачували і поліграфічну, і візуальну, і в засобах масової інформації. І це ще не враховуючи виготовлення власного сайту, оплати реклами в мережі Інтернет і інших необхідних речей у цьому напрямку. Наступним етапом витрат буде купівля товару, отримування цього товару на складі. Швидше за все ви потратите декілька тисяч доларів. Той етап, коли десятками відкривались маленькі компанії закінчився. Питання наскільки просто відкрити бізнес на сьогоднішній день залишається відкритим. І зрозуміло, що в інтернеті все не так просто. Не дуже втішний початок для мрійників.

Це ж також конкретні грошові видатки 111 грy. у рік: сайт, розкрутка, підтримка, оплата хостингу і домену тощо. Тому коли Вам навіюють пусті сподівання на те, що в Інтернеті Ви за пару місяців станете мільйонером - не спокушайтесь. Якби це було можливим, то живий бізнес досі би вже вимер. Тому будьте обережними та не давайте жодного шансу шахраям, адже легких грошей не буває! Кожен бізнес треба ретельно спланувати, врахувати всі можливі видатки. Що стосується інтернет бізнесу, то звичайно треба ним займатись, але на початку це не може бути головним джерелом вашого доходу. Є не мало прикладів, успішного стартапу і подальшого розвитку в мережі інтернет, але вони завжди вимагали від власників або додактових коштів, або втрати великої кількості часу.

0 коментарів

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии