А.С.Д. в Google News - натисніть Підписатися

Комітет "Воля Лівобережжя" вимагає зміни голови Дніпровської РДА


ЧОМУ НЕОБХІДНО ЗНЯТИ КРАВЧЕНКА С.О. З ПОСАДИ ГОЛОВИ ДНІПРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Кравченко С.О. опинився у Дніпровській районній в місті Києві державній адміністрації після обрання Януковича В.Ф. президентом. Спочатку він був першим заступником голови райдержадміністрації, а потім очолив її.

Те, що коїлося у Дніпровському районі Києва з 2011 р., переходило усілякі межі навіть за мірками чинної влади. Правоохоронні та інші органи постійно повідомляли про це, але Кравченко С.О. залишався при посадах.

Нижче наведені лише офіційно опубліковані найбільш кричущі факти із зазначенням дат і тих джерел, які оприлюднили їх у засобах масової інформації:

24.10.2011. Генеральна прокуратура України. Проведено перевірки додержання законодавства при затвердженні тарифів на житлово-комунальні послуги. В окремих випадках затверджувалися тарифи та стягувалася плата за послуги, які не передбачені чинним законодавством, або взагалі не надаються. Зокрема, прокурорами Києва упродовж 2011 р. порушено 11 кримінальних справ стосовно керівників КП УЖГ Дніпровського району Києва, ТОВ «Світ побуту» та інших підприємств за фактами завищення тарифів на обслуговування будинків і прибудинкової території та привласнення коштів.

07.12.2011. Урядовий портал. Вступне слово прем’єр-міністра Миколи Азарова на засіданні Кабінету Міністрів України: «Чиновники проводять тендери за завищеними цінами. Наприклад, у Дніпровському районі Києва на 740 тис. грн. завищено видатки на харчування дітей».

22.12.2011. Державна ветеринарна служба відзначила недоліки в роботі комунальних служб Києва із санітарного очищення міста внаслідок чого у бездомних тварин підтримується постійна кормова база, що приваблює диких тварин з околиці. 7 грудня 2011 р. у відділ по боротьбі зі сказом в Києві був доставлений труп бездомного собаки, який покусав громадянку, що проживає в Дніпровському районі Києва по вул. Ентузіастів.

25.01.2012. Урядовий портал. Міністерством внутрішніх справ викрито 88 злочинів, безпосередньо пов’язаних з формуванням тарифів на житлово-комунальні послуги. У Києві викрито службових осіб комунального підприємства Дніпровського району, які не здійснили перерахування комунальних платежів за встановленою методикою їх обчислення. В результаті за два опалювальні сезони більше 20 тис. сімей цього району зайво сплатили понад 32 млн. грн.

21.06.2013. Державна санітарно-епідеміологічна служба встановила, що джерелом харчового отруєння 42 дітей і дорослого в дитячому садку № 445 у Дніпровському районі Києва стала вермішелева запіканка з курячим м’ясом і яйцями: «…виникненню й поширенню спалаху сприяли порушення погодженого двотижневого меню, недотримання правил технології приготування страв і санітарно-епідеміологічних, дезінфекційного режимів у закладі, порушення правил особистої гігієни персоналом».

30.08.2013. Председатель постоянной комиссии Киевсовета по вопросам гуманитарной политики Алла Шлапак сообщила, что начальник управления образования Днепровского района Киева Василий Ильенко уволен с должности. «Нужно, чтобы поставкой продуктов в учебные заведения занимались не подпольные фирмы-однодневки, а компании с известным именем. Тогда в том, что в столовые детсадов и школ поставляется качественная продукция, не будет сомнений. Ведь лидеры рынка не будут рисковать своим имиджем ради разовой наживы», – отметила Шлапак.

29.10.2013. Прокуратура Днепровского района Киева сообщила, что суд признал заведующую, медицинскую сестру и повара детского сада № 455 виновными в совершении уголовного преступления, предусмотренного статьей Уголовного кодекса «Ненадлежащее исполнение обязанностей по охране жизни и здоровья детей». Заведующей и медицинской сестре суд назначил наказание в виде штрафа в размере 150 необлагаемых минимумов доходов граждан (2550 грн.), повару — 100 необлагаемых минимумов (1700 грн.). Всех их лишили права занимать определенные должности сроком на два года.

28.10.2013. Народний депутат від фракції «УДАР» Віктор Чумак поінформував, що на школи Дніпровського району прийшла «рознарядка» збирати добровільно-примусові пожертви у розмірі 150 грн. з директорів та по 20 грн. з учителів, нібито на «допомогу ветеранам», …пропозиції надходять від службових осіб управління освіти Дніпровського району Києва, а відмови надавати «пожертви» викликають погрози щодо можливих дисциплінарних стягнень. …у цих же школах було виявлено факти активного залучення школярів до участі у так званих «антифашистських» мітингах, які організовує влада.

Про масштаби усіх неподобств, прихованих від широкої громадськості, можна здогадуватися безпомилково. Кожен із нас щоденно стикається зі свавіллям ЖЕКів, байдужістю в поліклініках та установах соціального захисту, утисками в школах, дитячих садках та інших органах Дніпровського району Києва.

Хтось терпить, але більшість вже не мовчить. Тому Кравченко С.О. повинен нарешті сам відповісти за наслідки, а не підставляти «стрілочників»! Щоб розкрити його справжнє обличчя, маємо задокументований приклад особистого «спілкування» цього діяча з одним із мешканців Дніпровського району, правозахисником Кізімою І.В., котрий оприлюднив кричущий факт у газеті «Зона Закону». Ось як описує свою зустріч з можновладцем відомий український юрист:

«18.03.2013 вдалося попасти на прийом до Кравченка С.О. і втратити кінцево як довіру до чиновників, так повагу до них як представників держави. …всю бесіду пан Кравченко намагався мене висміяти, примусити почуватися ніякового, зародити комплекс меншовартості… На питання щодо ремонту будинку № 3 по вул. Празька у Києві відповів, що грошей немає, і зараз на черзі будинки, які значно в гіршому становищі… прослідкувати за тим, як використовуються навіть ті гроші, що є, неможливо, оскільки й черги жодної не існує… Ось так розмовляють тепер чиновники (слуги народу) з представниками цього самого народу».

НАСТАВ ЧАС СКАЗАТИ: «ДОСИТЬ! ДІСТАЛО! ВИМАГАЄМО ЗНЯТТЯ КРАВЧЕНКА С.О. З ПОСАДИ ГОЛОВИ ДНІПРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ»

Комітет «Воля Лівобережжя»

УВАГА! Редакція АСД залишає за собою право не погоджуватися зі змістом статей та заяв, авторами яких не є офіційними представниками Агентства.

0 коментарів

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии