А.С.Д. в Google News - натисніть Підписатися

Створення веб-сторінок - з чого почати?


Створення веб-сторінок - з чого почати?

Веб-сайт — це основа будь-якої компанії або агентства. По суті, це вітрина, здатна привернути увагу клієнтів. Варто пам'ятати, що сторінка повинна бути чіткою, впорядкованої і не перевантаженою. Кожен може створювати сайти. Все, що потрібно, це трохи терпіння, навчання і прихильності — успіх гарантовано! Курси веб дизайну стануть гарним кроком до створення першої веб-сторінки.

З чого почати?


По-перше треба озброїтися текстовим редактором. Відомо, що записна книжка є у кожного на комп'ютері і фактично тільки вона потрібна для створення сайтів. Кожен повинен почати навчання з простого блокнота, тому що саме завдяки йому швидше за все можна придбати знання. На жаль, з часом набір тексту стане одноманітним, тому слід обрати один з більш просунутих редакторів, наприклад:

  • Sublime Text;

  • Brackets;

  • Notepad ++

Навчання слід починати з основ створення сторінок, тобто з HTML (мова розмітки гіпертексту). Це те, на чому заснований кожен веб-сайт, прості символи або слова, що містяться між тегами.

Дизайн


По-друге, кожному сайту потрібен гарний дизайн. Саме тому потрібно подбати про цю красу завдяки каскадним таблицям стилів CSS. Вони доповнюють HTML, і дизайнеру необхідно знати їх так само, як і мову розмітки. CSS використовується для надання зовнішнього вигляду сайту. Кожен веб-сайт, будь то портал або проста візитка, повинен бути організованим і прозорим. Освоївши HTML і CSS, можна перейти до створення більш складних веб-сайтів. Але перш ніж йти далі треба вільно володіти HTML і CSS і вміти створювати прості веб-сторінки! В іншому випадку початківець не зможе з цим впоратися.

Скрипти


Для чого потрібні скрипти? Вони використовуються, серед іншого, для зв'язку з користувачем і полегшення використання веб-сайту. Прикладом може служити пошукова система в інтернет-магазині. Знадобилося б багато часу, щоб знайти взуття своєї мрії без відомої функції «пошуку». І тут з'являється скрипт, який після введення певної фрази відобразить обраний користувачем товар у вікні браузера.

Бази даних


Бази даних використовуються для зберігання контенту. До них відносяться користувачі, зареєстровані на сайті, паролі, повідомлення або товари з магазину. Бази даних необхідні для великомасштабних проектів. Управління базою даних здійснюється за допомогою мови SQL. Це ще одна мова, яку варто вивчити.

Чи підходить розробка веб-сайтів всім? Так, якщо у є воля і самовизначення, щоб вчитися, треба сідати за комп'ютер і починати. На навчання програмуванню йде досить багато часу, але з хорошою прихильністю можна досягнути успіху швидше, ніж очікується! Варто пам'ятати, що сайт - це найкраща вітрина і реклама.

0 коментарів

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии