А.С.Д. в Google News - натисніть Підписатися

SEO послуги або як ми просуваєм сайти


Наш комплексний підхід забезпечує оптимальну видимість в пошукових системах для наших веб-сайтів, а також веб-сайтів наших клієнтів. Optimize-il.com пропонує широкий спектр проектів з пошукової оптимізації для різних клієнтів, від малого бізнесу до міжнародних компаній. У той же час, ми також йдемо в ногу з новітніми методологіями SEO, щоб забезпечити найкращі рішення для наших клієнтів.

Наші послуги з пошукової оптимізації включають в себе наступне:

Робота на сайті (внутрішня перелінковка) - Уявіть собі свій сайт як павутину. Чим він більший (більше сторінок) і чим більше логічних внутрішніх посилань всередині сайту, тим більше шансів, що вас знайдуть. Після нашої консультації ми переробимо ваші ключові цільові сторінки таким чином, щоб пошукові системи зчитували їх у спосіб, який сприятиме отриманню високих результатів пошуку за вашим ключовим запитом. Особливу увагу буде приділено заголовку HTML сторінки, мета-тегам, щільності ключових слів та внутрішнім посиланням, що дозволить досягти ідеального балансу між читабельністю та зручністю для пошукових систем.

Індивідуальна схема просування по SEO - до кожного ключового запиту і кожного клієнта, з яким ми маємо справу, потрібно підходити по-різному. Одне можна сказати напевно, що ми будемо застосовувати однакові методи для кожного клієнта з однаковою якістю.

Реєстрація в каталогах - це перше, що ми рекомендуємо нашим клієнтам для того, щоб їх сайт був визнаний пошуковими системами, як трастовий ресурс. Реєстрація в каталогах забезпечує фундаментальну присутність в Інтернеті і є надзвичайно ефективним способом отримання всіх важливих ключових запитів в тексті анкора. Ми зареєструємо Ваш сайт в усіх авторитетних каталогах.

Статті - та їх створення. Важно розуміти, що: "Контент - король!". Спочатку ми розробимо цікаві заголовки навколо продуктів і послуг, які може запропонувати ваш сайт/компанія, а потім напишемо їх і подамо в усі кращі каталоги статей, щоб знову отримати ключові запити для успішного пошукового SEO просування сайту.

Зовнішня оптимізація. Побудова зворотніх посилань - якість, а не кількість! Високоякісні вхідні посилання на ваш сайт - це найголовніше. Цей процес займає багато часу!

Тільки створення високоякісних зворотних посилань на ваш сайт є нашою основною діяльністю. Оскільки це складний процес, на нашій першій консультації ми зробимо так, щоб ви відчували себе зручно і знали про різні типи побудови посилань, які ми будемо здійснювати для вашого веб-проекту просуваючи його в ТОП Google.

Створення блогів - від вашого імені ми розробимо блоги на окремих доменах для вашого сайту. Ми можемо підвищити авторитет цих блогів в Інтернеті, наповнити їх веб-копіями, а потім повільно почати створювати посилання на ваш ресурс з цих блогів! Зверніть увагу.... ми будемо створювати тільки ті блоги, які є релевантними і мають унікальну додану вартість. Вони ні в якому разі не будуть спамними ресурсами, тому що неякісні онлайн-ресурси лише заважають веб просуванню!

Кров, піт і сльози і багато-багато іншого - ми будемо працювати з таким же старанням і завзятістю, як один з ваших власних співробітників. Ми не заспокоїмося, поки не досягнемо омріяної цілі - ТОПових місць в пошуку Google! Ось так просто і зрозуміло!

0 коментарів

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии