А.С.Д. в Google News - натисніть Підписатися

Найкращі мотоцикли з Азії: де купити у Львові


Українські байкери та прості любителі 2-колісних «залізних коней» сьогодні розпещені асортиментом мотоциклів – від спортивних до універсальних. Новими хітами ринку стали бренди з Індії та Китаю - якістю та дизайном на рівні західних та японських моделей, але при цьому помітно привабливіші з фінансової точки зору.

З каталогу компанії «ВЕСТ»: https://westlviv.com.ua/mototsykly/ можна ознайомитися з азіатськими марками мотоциклів:

Bajaj - мотоциклетний "хіт" з Індії


Найкращі мотоцикли з Азії: де купити у Львові

Bajaj Auto Limited – це індійська компанія, що спеціалізується на виробництві мотоциклів, триколісних транспортних засобів та інших мототехнічних виробів. Компанія виготовляє широкий спектр мотоциклів, включаючи такі моделі:

● Bajaj Pulsar: лінійка спортивних мотоциклів, включаючи Pulsar 150, Pulsar 180, Pulsar 220F та Pulsar RS200.

● Bajaj Avenger: круїзери, включаючи Avenger Street 160, Avenger Cruise 220 та Avenger Street 220.

● Bajaj Dominar: туристичні мотоцикли, включаючи Dominar 250 та Dominar 400.

● Bajaj Platina: економічні мотоцикли для повсякденного використання, включаючи Platina 100 та Platina 110 H-Gear.

● Bajaj CT: комунікаційні мотоцикли, включаючи CT 100 та CT 110.

● Bajaj Discover: універсальні мотоцикли, включаючи Discover 100 та Discover 125.

До одним з найпопулярніших у світі мотоциклів з Індії належить Bajaj Pulsar 180 – він був випущений у 2001 році і став одним із найпопулярніших мотоциклів в Азії та Південній Америці. А сьогодні доступний і у Львові.

Bajaj Pulsar 180 оснащений одноциліндровим двигуном об'ємом 178,6 куб.см, що генерує потужність 17 к.с. при 8500 об/хв і момент, що крутить, 14,2 Нм при 6500 об/хв. Мотоцикл має 5-швидкісну коробку передач і досягає максимальної швидкості близько 122 км/год.

Він також оснащений обтічником, дисковими гальмами та багатьма іншими функціями, які роблять його одним із найкращих мотоциклів у своєму класі.

Shineray – що це за мотоцикли?


Найкращі мотоцикли з Азії: де купити у Львові

Shineray - це китайський виробник мотоциклів, який представлений широкою лінійкою в салоні «ВЕСТ» у Львові. Бренд був заснований у 1997 році. Компанія спеціалізується на виробництві мотоциклів, скутерів та квадроциклів різних типів та моделей.

Мотоцикли Shineray відомі своєю надійністю та економічністю, а також доступною ціною. Вони пропонують широкий діапазон моделей для різних категорій користувачів, включаючи мотоциклістів-початківців, професійних гонщиків і любителів туризму на мотоциклі.

У лінійці мотоциклів Shineray є моделі від класичних круїзерів до спортивних мотоциклів. Компанія також пропонує електричні моделі мотоциклів, що робить їх екологічно чистішими.

Серед ключових переваг мотоциклів Shineray можна виділити такі:

● Надійність. Мотоцикли Shineray відомі своєю надійністю та довговічністю завдяки якісним матеріалам та передовим технологіям виробництва.

● Економічність. Більшість моделей Shineray оснащені економічними двигунами, які дозволяють знизити витрату палива та обслуговування мотоцикла.

● Низька ціна. Мотоцикли Shineray пропонуються за доступною ціною, що робить їх привабливим вибором для мотоциклістів-початківців і тих, хто хоче заощадити на покупці мотоцикла.

● Широкий асортимент. Shineray пропонує безліч моделей мотоциклів різних категорій, включаючи круїзери, спортивні мотоцикли, електричні моделі та інші, що дозволяє вибрати потрібний варіант для кожного користувача.

● Сучасні технології. Shineray використовує передові технології у виробництві мотоциклів, такі як системи упорскування палива та електронні системи керування двигуном, що робить їх більш продуктивними та екологічними.

В цілому, мотоцикли Shineray є привабливим вибором для тих, хто шукає надійний і економічний мотоцикл за доступною ціною з сучасними технологіями.

Мотоцикл Tekken 250


Найкращі мотоцикли з Азії: де купити у Львові

Мотоцикл Tekken 250 оснащений 249-кубовим двигуном одноциліндровим, який розвиває максимальну потужність 24 к.с. та забезпечує максимальну швидкість близько 120 км/год. Мотоцикл має 6-ступінчасту коробку передач, електронне упорскування палива, а також задній моноамортизатор і двоконтурні дискові гальма.

Tekken 250 має досить спортивний дизайн і може бути цікавим для тих, хто шукає мотоцикл для щоденної їзди в місті або для подорожей на далекі відстані. Однак, перед покупкою мотоцикла, я рекомендував би ознайомитися з відгуками інших власників і провести тест-драйв, щоб переконатися, що цей мотоцикл підходить саме вам.

Мотоцикл має кілька безперечних козирів щодо конкурентів у своєму класі:

● Двигун: Tekken 250 оснащений 249-кубовим одноциліндровим двигуном, що забезпечує достатньо потужності для впевненого розгону на дорозі та дозволяє розвивати досить високу швидкість. Крім того, двигун має електронне впорскування палива, яке покращує його економічність та ефективність.

● Мотоцикл має досить спортивний дизайн, який може привернути увагу любителів цього стилю мотоциклів. Крім того, він має зручну та комфортну посадку, що може зробити поїздки приємнішими.

● Комфорт: Tekken 250 має м'яку підвіску, що може забезпечити комфортну їзду на нерівних дорогах. Крім того, він має задній моно-амортизатор, який покращує керованість і стійкість на дорозі.

● Ціна: коштує китайський байк дешевше, ніж багато інших мотоциклів у цьому класі, що робить його привабливим для тих, хто шукає доступний мотоцикл для щоденної їзди або подорожей.

Це далеко не повний перелік мотоциклетних брендів з Азії, які можна купити до Львова – наприклад, за кадром залишилися такі популярні марки як Musstang, Forte, BSE та інші. Але навіть з такого короткого огляду очевидно – до цих мотоциклів варто придивитися уважніше.

0 коментарів

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии