А.С.Д. в Google News - натисніть Підписатися

Що врахувати перед покупкою модульних будинків


Поняття префаб або модульного будівництва може бути досить незрозумілим пересічній людині, оскільки багато хто вважає цю технологію аналогом панельного будівництва. Хоча є схожості, префаб будівництво охоплюють більший спектр. Узагальнено, префаб включають в себе збір всіх конструктивних компонентів на заводі або на виробничому майданчику, а потім транспортування цих конструкцій на призначене місце для остаточного або часткового збирання. "Префаб будинки" також можуть бути описані як мобільні споруди, які можуть бути розібрані і перевезені, якщо це необхідно.

Ось п'ять ключових фактів, які вам варто знати, перш ніж купувати або будувати модульний будинок:

Переваги

Модульні будинки мають численні переваги, однією з найбільш помітних є швидкість будівництва. Вони можуть бути зведені значно швидше, ніж будинки, зведені традиційним способом. Фактори, такі як отримання дозволів, інспекції та погодні умови, сприяють скороченню строків будівництва. У більшості випадків префаб конструкція може бути готова протягом 3-4 місяців під ключ, тоді як традиційна будівництво може займати приблизно 9-12 місяців.

Прозоре ціноутворення

Говорячи про приховані витрати або додаткові витрати, вони можуть варіюватися в залежності від конкретних вимог та побажань власника. Проте існують певні основні витрати, які завжди присутні під час процесу будівництва. У випадку модульного будинку ціна базова, як правило, включає в себе виготовлення компонентів на заводах, транспортування компонентів на кінцевий будівельний майданчик та встановлення будинку на фундаменті, інші зміни процедури в ціну не входять.

10 цікавих фактів про префаб будинки:

  1. Історія далекого минулого. Перші префаб будинки з'явилися в Англії в 1830-х роках, коли компанія Manning Portable Cottage Factory стала виробляти пересувні будиночки для мігрантів.

  2. Ефективність енергоспоживання. Сучасні проєкти часто зроблені з урахуванням високої енергоефективності та використовують ізоляційні матеріали, які допомагають зменшити споживання енергії та опалення.

  3. Скорочення відходів. При будівництві префаб будинків генерується менше будівельного сміття порівняно з традиційним будівництвом, що робить їх більш екологічно чистими.

  4. Можливості індивідуального дизайну. Проєкти можуть бути налаштовані під індивідуальні потреби власника, включаючи вибір планування, кольору і матеріалів.

  5. Швидкість будівництва. Префаб будинки зазвичай зводяться набагато швидше, ніж традиційні. Це дозволяє власникам швидше отримати доступ до нового житла.

  6. Зменшення впливу на довкілля. За рахунок зменшення викидів CO2 під час будівництва та більшого використання енергоефективних технологій, префаб житло сприяє збереженню навколишнього середовища.

  7. Можливість перевезення. Деяке модульне житлобудинки можна розібрати і перевезти на інше місце, що дозволяє власникам зберегти свій дім при зміні місця проживання.

  8. Більш доступне житло. Префаби можуть бути більш доступними для багатьох людей, оскільки їх виробництво може бути більш витрато-ефективним.

  9. Архітектурна креативність. Багато архітекторів та дизайнерів працюють над створенням унікальних та стильних проєктів, що дозволяє власникам вибирати серед різноманітних дизайнів.

  10. Технологічні інновації. Сучасні префаб будинки можуть включати в себе різноманітні технологічні інновації, такі як інтегрована система "розумний дім", яка дозволяє керувати освітленням, опаленням і безпекою за допомогою смартфону.

0 коментарів

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии