А.С.Д. в Google News - натисніть Підписатися

Виробництво запасних частин до автомобілів


Запасні частини необхідні для підтримання автомобіля в робочому стані шляхом проведення періодичних ТО та позапланових ремонтів. Зазвичай ми бачимо їх на поличках магазинів або на сторінках спеціалізованих сайтів вже, так би мовити, у «готовому» вигляді. Причому різноманіття найменувань інколи просто вражає. Наприклад, сервіс KaifAuto, який працює з відомим аукціоном Allegro.pl, пропонує своїм клієнтам більше 40 000 000 найменувань товарів з Європи! Кожна деталь пройшла перевірку та гарантовано працюватиме ще довгий час, а ціни, в порівнянні з новими, інколи нижчі на 60 – 70%.

Виробництво запасних частин до автомобілів

Купуючи будь-яку запасну частину до свого автомобіля, ми не замислюємося над тим, який складний шлях вона проходить у процесі виготовлення. А починається все з того, що виконується …

Дослідження характеристик та розробка


На першому етапі команда інженерів визначає параметри деталі та робить висновок щодо матеріалів виготовлення, які мають забезпечити заплановану міцність, надійність, довготривалу та безпечну роботу. Створюють прототипи й тестують їх, аналізують результати функціональності та вносять корективи. Дизайнери працюють над розробкою оптимального зовнішнього вигляду.

Постачання матеріалів та їхня первинна обробка


Після створення дизайну та визначення матеріалів, з яких буде зроблена деталь, слід подбати про те, щоб забезпечити виробництво необхідною сировиною та виконати її первинну обробку. На склади привозять сталь та інші метали, а також гуму, пластмаси, скло тощо. Під час обробки виконують розкрій, штампування, лиття, екструзію та інші технологічні операції.

Виготовлення деталі


Наступний крок — безпосереднє виготовлення деталей. Залежно від застосовуваного матеріалу та типу запчастини, заготовку обробляють на різних верстатах:  • Розточка.

  • Фрезерування.

  • Шліфування.

  • Зварювання тощо.

На цьому етапі вкрай важливе точне дотримання геометричних параметрів та гладких поверхонь, щоб забезпечити якісне виготовлення.

Виробництво запасних частин до автомобілів


Фінішне складання. Випробування


Після підготовки всіх компонентів переходять до остаточного складання вузла, для чого нерідко застосовують спеціалізовані інструменти та технології. По закінченню обов’язково проводять випробування з метою впевнитися у тому, що досягнуто необхідних параметрів функціональності, не лише фізичних, але й таких як безпечність та екологічність.

Пакування. Транспортування


На останньому етапі виробництва готові деталі запаковують, щоб захистити від механічних та інших пошкоджень, і везуть на склади або до збиральних ліній.

0 коментарів

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии