А.С.Д. в Google News - натисніть Підписатися

Bardahl: всесвітній бренд-виробник моторних масел та мастил в Україні


Bardahl: всесвітній бренд-виробник моторних масел та мастил в Україні

Одним провідних світових брендів, які незважаючи ні на що, навіть у найважчі продовжують працювати і навіть розвивати активність є Bardahl. А з огляду на галузь у якій діє компанія, то образно сказати, що «Бардаль змащує економіку України». Так, йдеться про всесвітньо відомого виробника мастил та мастил для автомобілів та іншої техніки.

Про бренд


Bardahl — це транснаціональна компанія, що спеціалізується на розробці, виробництві та продажу мастил, мастил та присадок для автомобілів, а також іншої хімічної продукції. Компанія створена в 1939 році в Сполучених Штатах і з того часу стала відомою завдяки своїм інноваційним продуктам у галузі мастильних матеріалів.

Bardahl реалізує різноманітні продукти, такі як добавки для палива, масла моторні та трансмісійні та присадки для покращення продуктивності та продовження тривалості служби двигунів та інших автомобільних систем. Вона також активна в галузі рішень для промисловості та морської галузі.

Компанія лідер інновацій та розробок у галузі хімічних технологій, щоб забезпечувати надійний захист та оптимальну роботу двигунів та інших механізмів. Бренд Bardahl широко поширений в автомобільній індустрії, і його продукти використовуються у різних секторах транспортної та промислової сфер. Завдяки Бардаль Україна також має доступ до продукції найвищого класу.

Таке лідерство забезпечується власними лабораторіями, що генерують унікальні рішення – наприклад, формулу Polar Plus, за рахунок якої масло обволікає деталь, що захищається, а не стікає як масла інших виробників. Досягається це з допомогою проривного рішення поляризації, що змушує молекули працювати як магніти.

Продукція Bardahl


Bardahl виробляє широкий спектр продукції в галузі олій, мастил та хімічних добавок для двигунів різних типів та технічних систем. Ось деякі з їх основних продуктів:

● Bardahl реалізує олії для двигунів ДВС на бензині та дизелі, включаючи високотехнологічні синтетичні олії. Ці продукти розробляються для постачання надійного мастила, захисту від зносу та покращення загальної продуктивності двигуна.

● Трансмісійні масла - бренд виробляє масла для автоматичних та механічних коробок передач, а також для різних видів трансмісій, гарантуючи оптимальне мастило та безперебійну роботу передач.

Bardahl: всесвітній бренд-виробник моторних масел та мастил в Україні

● Паливні добавки - Бардаль постачає присадки та добавки для палива, які допомагають покращити економію палива, знизити викиди, запобігти утворенню відкладень та покращити роботу паливної системи.

● Присадки та мастильні матеріали - компанія виробляє різні присадки, такі як антифрикційні добавки, присадки для покращення індексу в'язкості та ін., а також спеціальні мастильні матеріали для різних додатків.

● Промислові мастила - Bardahl також активна у сфері промислових мастильних матеріалів, пропонуючи продукцію для різних галузей, таких як виробництво, металообробка та інші промислові процеси.

Резюмуючи - Bardahl прагне надавати продукцію високої якості, використовуючи передові технології та інновації в галузі мастил та хімічних добавок. І завдяки цьому Україна має доступ до найякіснішої олійно-мастильної продукції.

0 коментарів

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии