А.С.Д. в Google News - натисніть Підписатися

Пора одностайно стати

Дмитро ПАВЛИЧКО, поет,
голова Української всесвітньої координаційної ради,
голова ради старійшин Української народної ради'ПораКоли 1991 року постала держава Україна, здавалося, що за нашу свободу наперед і повністю розплатилися своєю кров’ю козаки Хмельницького, Мазепи, Петлюри, воїни Української повстанської армії, а своїми стражданнями та смертями в Сибірах та Голодоморах наші хлібороби, робітники, письменники, вчені, душпастирі – всі, хто молився до Тараса Шевченка.

Але ж ні! Перевертні, що їх розплодила неволя, підростають і на свободі. Вони не можуть інакше жити, як тільки помагаючи «москалеві господарювати та з матері полатану сорочку знімати». Перші кроки команди перевертнів, які за допомогою шахрайства перемогли на виборах 7 лютого, показали, що не все заплачено за національну незалежність.

Вони планують запровадити другу державну мову, якою володіє і розмовляє український народ, але ж їм ідеться не про справедливість щодо російської мови, а про те, щоб, ставши державною, вона підкорила собі науку, освіту, церкву, культуру, виробництво, щоб повернула собі панівне становище, яке мала за білого царя і за червоного упиря.

Пан Янукович повинен знати, що друга державна мова в Україні – це смерть Української держави, це удар ножем у її серце, ножем, який зачепить і главу держави!

Президентові і в голову не приходить спитати кремлівських керівників, як почувається в Росії українська мова. Мільйони українців не мають ні шкіл, ні газет, ні театрів, нічого, що належиться мати для збереження своєї національної душі, як це мають росіяни в Україні.
Самостійний розвиток української нації і державності перевертні планують перевести в колоніальне животіння під протекторатом Москви. Добрі, навзаєм, корисні, рівноправні взаємини між Україною та Росією мають обернутися в митний союз, що означатиме вихід України із Світової організації торгівлі, в Єдиний економічний простір, у підпорядкування чужим господарям наших енергетичних, промислових і сільськогосподарських потужностей, нафтових і газових транзитних магістралей.

Перевертні прагнуть перевернути і понищити все, що працює на нашу національну ідентичність, демократію та європейську свідомість.
Навчіться програвати! – цинічно кричать патріотичні маски до Юлії Тимошенко та до її виборців. А деякі патентовані патріоти, які голосували «проти всіх», наважуються називати «лохами» дванадцять мільйонів українців, що віддали свої голоси за Юлію Тимошенко. Об’єднання України з Україною, про яке волають перевертні, неможливе за обставин, коли проігноровано ту частину нашої громадськості, яка стоїть за єдину державну українську мову і за європейській цивілізаційний вибір. Якби йшлося про заміну особистостей політиків та розумних програм, а не про повернення до часів, коли Україна була Малоросією, то програвати було б не страшно. Але тепер заклик до компромісу, до визнання програшу – то заклик до зради держави, яка здобувалася поколіннями, що стали під прапор Тараса Шевченка, вмирали за Україну упродовж усього найкривавішого нашого ХХ сторіччя.

Що ж нам робити? Послухати Тараса Шевченка.

Наробили колись шведи
Великої слави,
Утікали з Мазепою
В Бендери з Полтави,
А за ними й Гордієнко...
Нарадила мати,
Як пшениченьку пожати,
Полтаву достати.
Ой пожали б, якби були
Одностайне стали
Та з фастовським полковником
Гетьмана єднали.

Сьогодні маємо забагато полковників і гетьманів. Та не до них я звертаюся, бо люблять вони більше свого ворога, як свого однодумця й патріота. Але є в нас народ, є безсмертна традиція Майдану, Народного Руху, нарешті, є Тарас Шевченко, Іван Франко, Леся Українка та інші великі українці.

Отже, треба одностайно стати всім громадянам, партіям, громадським організаціям, разом із усіма молодими політиками, з нашим студентством, із усіма, кому дорога Україна – разом проти засилля перевертнів та «дядьків отєчєства чужого»! Як голова ради старійшин Української Народної Ради закликаю творити рух опору новітній русифікації, підтримувати опозицію в парламенті, підтримувати мудрого державного діяча, вихованого Майданом, обраного історією – лідера України Юлію Тимошенко!

2 коментарій

Sergii 15 марта 2010 15:02
У на хрін ви сюди цього мудака поставили???(((((((( angry

спочатку був за Юща, тепер за Юлю... спочатку паплюжив наших героїв, тепер оспівує... вон з політики! на фіг з пляжа!
Міла 16 марта 2010 06:07
Сергію, не судіть інших. Дивіться на свої вчинки та проступки.
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии