А.С.Д. в Google News - натисніть Підписатися

Чисте місто - чиста душа. Кияни виходять прибирати столицю

Київська міська організація партії Християнський – Демократичний Союз проводить традиційну акцію «Чисте місто - Чиста душа», яка відбудеться 27 березня 2010 року в парку «СОВКИ» (вул. Жмеринська) з 11.00 до 14.00 години.

Цю акцію було започатковано декілька років тому. Члени Християнсько-Демократичного Союзу кожного року на передодні Воскресіння Христова виходять на вулиці своїх міст та прибирають ії від бруду.

Велике християнське свято – це привід навести чистоту та порядок як в своїх душах, так і навколо себе. Віра без конкретних справ мертва. Не може бути очищення в душі, якщо людина байдужа до бруду навколо себе. Саме тому члени ХДС виходять на вулиці Києва, Херсона, Львову, Донецька та в сотнях інших великих та маленьких міст, райцентрів та прибирають сміття в парках та просто на вулицях. Ми не можемо чекати поки хтось зробить це за нас.

Так одна людина не може зробити багато, але кожен з нас зробить щось, світ навколо нас стане більш чистим, радісним та усміхненим. Саме в цьому світі повинні жити наші діти.

Організатори акції запрошують всіх небайдужих киян прийняти участь прибиранні Києва. Участь в акції приймуть народні депутати Володимир Стретович та Володимир Марущенко

0 коментарів

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии