А.С.Д. в Google News - натисніть Підписатися

Житло під Києвом – приємна альтернатива вторинному ринку столиці


Цивілізоване розуміння сучасного міського середовища і житлового простору радикально відрізняється від сформованих в СРСР стереотипів. Якщо подивитися на квартири і спальні райони більшості міст, що будувалися в 60-80 роках ХХ століття, то ми побачимо: там все підкорялося принципу не комфорту життя людини, а ідеї людського мурашника, в якому громадянин левову частку життя працює на благо суспільства, не надто піклуючись про власні потреби.

Житло під Києвом – приємна альтернатива вторинному ринку столиці

Слід мати це на увазі, якщо з'явилася необхідність купити квартиру в Києві. І коли постає вибір між хрущовкою в спальному районі міста і купівлею нового житла, то варто придивитися до квартир, розташованих в житловому комплексі «Європейське місто». Це найближче передмістя Києва в районі Крюківщини - Вишневого (в декількох кілометрах від Кільцевої дороги), що робить ціну житла не настільки захмарною як в межах самої столиці. Тобто ціна нової квартири може виявитися рівнозначною київської хрущовці. Але рівень комфорту життя і зручності інфраструктури в «Європейському місті» на порядок вищі.

По-перше, метраж сучасної квартири значно перевищує розміри совкової хрущовки. За ті ж гроші ви отримуєте просторе і зручне житло. По-друге, ви багато років не будете згадувати про необхідність ремонтів, які в старих будинках стали суворою необхідністю. По-третє, приємним бонусом до квартири стануть упорядковані і просторі двори зі спортивними та дитячими майданчиками, наявність супермаркету, постійної охорони на території, а також численних магазинів, аптек і салонів, які роблять життя в районі зручним і приємним.

Квартири житлового комплексу «Європейське місто» різняться за своїм плануванням і метражем так, що кожен зможе вибрати зручний для себе варіант, який дозволить не наступати на горло своїй мрії про затишне гніздо. Квартири обладнані широкими панорамними вікнами. Мідна електропроводка дозволить без побоювання користуватися всіма сучасними побутовими приладами. Ще одна важлива і приємна для покупця деталь - забудовник готовий надати розстрочку по оплаті.

0 коментарів

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии