А.С.Д. в Google News - натисніть Підписатися

Житло у Львові: як максимально вигідно купити квартиру?


Житло у Львові: як максимально вигідно купити квартиру?

Припустимо, є житло, яке абсолютно підходить по всім вашим вимогам. Природно, ви рішуче налаштовані на покупку. Що ж може раптово перешкодити цій угоді? Щоб убезпечити себе, про всяк випадок, і уникнути зайвої тяганини з документами, давайте розглянемо деякі досить важливі моменти. І перш за все - якщо ви вирішили купити квартиру у Львові, скористайтеся послугами агентства, яке допоможе вам підібрати кращу нерухомість.

З чого варто почати


Продавець зобов'язаний подати весь пакет документів. Сюди входять особисті документи, такі як паспорт, також всі необхідні документи на квартиру. До документів на квартиру можна віднести акт про приватизацію житла, крім того, свідоцтво про те, що дана людина, насправді, володіє цим житлом. Якщо продавець стверджує, що отримав квартиру у спадок, то він має подати відповідні цим фактом документи. Без всього цього покупка даної квартири буде неможлива.

  • Уважно подивіться в документах квартири, не зареєстровані там ще й родичі продавця.

  • Якщо такі є, то за покупку такої квартири краще не братися.

  • Виписати родичів з квартири можна тільки шляхом судового розгляду.

  • Такі розгляду зазвичай займають дуже багато часу і сил.

Ще однією складністю при покупці квартири може бути її перепланування. У самій перепланування немає нічого поганого. Труднощі з'являться в разі, якщо ця перепланування була зроблена незаконно. Звичайно, сам власник квартири може про це промовчати, але в планах БТІ по кожному поверху такі перепланування відзначені червоними лініями.

Придбання квартири у Львові


Продавцю важко буде продати вам житло, якщо це не окрема квартира, а лише частину власності. Наприклад, одна кімната в квартирі, яку продавець отримав у спадок. Ті люди, які на даний момент в цій квартирі проживають, будуть всіляко заважати цій угоді. Саме вони мають право першими купувати частину цієї квартири, тому здійснити таку операцію буде досить важко.

Крім того, покупка квартири може бути неможливою, якщо не зібрані всі необхідні документи. Сюди входить заяву, а також документ про те, що оплачена реєстрація. Також не забудьте паспорт і свідоцтво про право власності на житло. Необхідні довідки з БТІ та Податкової інспекції і багато інших документів. Для того щоб знати, які точно необхідно зібрати документи, краще, все-таки, оформляти такі угоди через ріелторські агентства, або ж проконсультуватися у досвідченого юриста.

0 коментарів

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии