А.С.Д. в Google News - натисніть Підписатися

DEUTZ-FAHR: надійні популярні трактори для сільського господарства


DEUTZ-FAHR: надійні популярні трактори для сільського господарства

Трактори DEUTZ-FAHR – це невтомні трудівники сільськогосподарських угідь України, які давно й заслужено користуються любов'ю вітчизняних аграріїв. Втім, не тільки їх – сфера можливого застосування цих агрегатів широка: комунальне господарство, будівництво тощо. У нашій країні представлений широкий модельний ряд тракторів Дойц Фар, в чому легко переконатися з каталогу https://albion.biz.ua/traktori/ від компанії Альбіон, одного з головних постачальників сільгосптехніки в Україну.

Розглянемо докладніше, що являє собою бренд DEUTZ-FAHR і чому його трактори такі популярні:

Про бренд


DEUTZ-FAHR - це відомий німецький бренд, що спеціалізується на виробництві сільськогосподарської техніки, зокрема тракторів та комбайнів. Історія компанії починається з об'єднання двох відомих виробників: Deutz та Fahr.

Історія та розвиток:


● Deutz був заснований в 1864 році в Кельні, Німеччина, Ніколаусом Отто, одним з винахідників першого двигуна внутрішнього згоряння, що працює на бензині.

● Fahr був заснований в 1870 Йоханн Гертман і почав свою діяльність з виробництва сільськогосподарських машин.

Після початку їхньої кооперації і був створений знаменитий бренд

Асортимент продукції


DEUTZ-FAHR пропонує широкий асортимент тракторів, які варіюються за потужністю та функціональністю:

● Компактні трактори: Підходять для невеликих фермерських господарств та садівництва. Вони маневрені та економічні.

● Середньогабаритні трактори: Мають велику потужність і призначені для інтенсивнішого використання на фермах середнього розміру.

● Високопотужні трактори: Забезпечують високу продуктивність та підходять для великих аграрних підприємств з великими полями.

Технології та інновації


DEUTZ-FAHR активно впроваджує сучасні технології у свою продукцію:

● Ефективні двигуни використовують економічні та екологічно чисті двигуни, що відповідають останнім стандартам викидів.

● Системи точного землеробства - включають GPS-навігацію та системи автоматичного водіння, що підвищує точність виконання сільськогосподарських операцій та економить ресурси.

● Комфорт та ергономіка - кабіни тракторів DEUTZ-FAHR розробляються з урахуванням зручності оператора, оснащені сучасними системами керування та клімат-контролем.

DEUTZ-FAHR: надійні популярні трактори для сільського господарства

Популярні серії тракторів


DEUTZ-FAHR випускає цілу лінійку тракторів різних завдань. До найпопулярніших можна віднести:

Серія AGROTRON


Серія AGROTRON включає високопродуктивні трактори, призначені для інтенсивного використання на великих фермах і сільськогосподарських підприємствах.

AGROTRON 6


● Потужність: 126-230 к.с.

● Особливості: Ця серія включає трактори з передовими технологіями та високоефективними двигунами. Вони оснащені системами точного землеробства, такими як GPS-навігація та автоматичне водіння. Кабіни тракторів серії AGROTRON 6 забезпечують високий рівень комфорту та ергономіки для оператора, включаючи клімат-контроль та зручні системи керування.

AGROTRON 7


● Потужність: 226-246 к.с.

● Трактори цієї серії призначені для великих аграрних підприємств і забезпечують високу продуктивність і надійність. Вони мають потужні двигуни, системи точного землеробства і мають комфортабельні кабіни з передовими системами управління.

AGROTRON 9


Потужність: 295-336 к.с.
Особливості: Ці трактори мають найбільшу потужність у серії AGROTRON і призначені для найскладніших і трудомістких завдань. Вони пропонують передові технології, такі як автоматичне управління та телеметрія, що підвищує ефективність та продуктивність сільськогосподарських робіт.

Серія AGROFARM


Серія AGROFARM включає більш компактні і універсальні трактори, придатні для різних сільськогосподарських завдань на фермах середнього і малого розміру.

AGROFARM 410/420/430


● Потужність: 85-115 к.с.

● Особливості: Трактори цієї серії оснащені сучасними, економічними та екологічними двигунами. Вони забезпечують відмінне поєднання потужності та маневреності, що робить їх ідеальними для різних завдань, включаючи обробку ґрунту, посів та транспортування.

AGROFARM G


● Потужність: 75-102 к.с.

● Особливості: Ці моделі призначені для роботи в садах, виноградниках та на невеликих фермах. Вони компактні, маневрені і можуть використовуватися у вузьких міжряддях, що робить їх ідеальними для спеціалізованих сільськогосподарських завдань.

Безперечно, розглянути (навіть коротко) всі трактори DEUTZ-FAHR – знадобиться написати цілу брошуру. Але навіть з такого короткого огляду очевидно – це чудовий вибір для аграріїв.

0 коментарів

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии