А.С.Д. в Google News - натисніть Підписатися

ХДС Луганщини проти наркоманії

Архів 2009 року

Наркоманія стала колосальною бідою і для Луганщини, і для України в цілому. Суха статистика свідчить: кількість громадян, які вживають наркотики, наближається в Україні до одного мільйона осіб. І найстрашніше, що ця цифра зростає переважно за рахунок молоді. З числа так званих "системних" наркоманів дорослі складають тільки 27%, 60% – це підлітки і 13% – діти віком від 12 до 13 років.

Християнські демократи Луганської області разом із громадською організацією "Антикорупційний комітет з питань правосуддя і боротьби з організованою злочинністю", очолюваною І.Ф. Мулеровим, розгорнули планомірну діяльність проти поширення наркоманії в регіоні.

Обласна організація ХДС на чолі із Сергієм Чигвинцевим розпочала свою роботу з організації семінарів і лекцій для молоді, охопивши всю область, аж до найвіддаленіших районів. На основі конкретних прикладів молоді розповідають про наслідки, до яких можуть призвести навіть, здавалося б, невинні пустощі з наркотичними речовинами.

Однак робота ХДС та Антикорупційного комітету ППБОЗ не обмежується самими лекціями. Як конкретний приклад, можна навести співробітництво з правоохоронними органами в місті Алчевську. Одержавши інформацію від городян про такого собі громадянина В, котрий розповсюджує наркотичні речовини, активісти зв'язалися з працівниками міського відділу з боротьби з незаконним обігом наркотиків. Наркоторгівця було негайно затримано, і проти нього порушено кримінальну справу.

ХДС Луганщини хоче особливо подякувати начальнику Алчевського ГО УМВ полковника А.Н. Козлова за чіткі і своєчасні дії, а також за те, що співробітники ОБНОН проводять постійну профілактичну роботу серед молоді.

У свою чергу, християнські демократи і представники громадської організації мають намір ще дужче активізувати свою діяльність у цьому напрямі – найближчим часом буде збільшено кількість активістів, підготовлених для пропаганди здорового способу життя серед луганчан. Також ЛОО ХДС має намір упроваджувати нові, дедалі ефективніші форми роботи.

Архів 2009 року
Газета "Християнський Демократ"


Російськомовна версія статті: ХДС Луганщины против наркомании

0 коментарів

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии