А.С.Д. в Google News - натисніть Підписатися

Розпочав роботу персональний сайт Володимира Стретовича

Архів 2009 року

9-го лютого 2009 року, у день 15-річчя від дня початку політичної діяльності Голови ХДС Володимира Стретовича, розпочав роботу персональний сайт народного депутата. 15 років його успішного служіння народу України – це важлива і знаменна дата не тільки особисто для Володимира Стретовича, але і для всіх християнських демократів України. Накопичений за ці роки життєвий і політичний досвід необхідно донести до якомога ширшої аудиторії.

Персональний веб-сайт дасть можливість читачам швидко і вчасно дізнаватися про позицію християнських демократів щодо тієї чи іншої події, читати актуальні коментарі лідера ХДС. Разом з тим усі охочі можуть отримати будь-як інформацію про біографію і діяльність В. Стретовича за минулі роки.

Крім актуальних новин, основними рубриками Інтернет-ресурсу є розділи, котрі містять дані про багатогранну працю народного депутата у різних сферах – розділ, присвячений доброчинній діяльності, Східноєвропейському бюро християнсько-демократичних партій, міжнародному об'єднанню "Парламентарі проти корупції. Крім того, для однопартійців і журналістів буде корисним розділ "Фотогалерея", де зібрано фотоматеріали про різні етапи парламентської і партійної діяльності В. Стретовича.

Окремо слід відзначити розділ, присвячений законотворчій діяльності Володимира Стретовича. У ньому не тільки перелічено всі парламентські ініціативи лідера ХДС, але і є можливість швидко одержати докладну інформацію про кожну з них на сервері Верховної Ради.

Також на сайті є розділ з аудіо- і відеоматеріалами.

Найближчим часом ХДС має намір ще більше підсилити свою присутність в Інтернеті за рахунок регіональних сайтів обласних організацій і веб-ресурсів, присвячених окремим партійним проектам і всеукраїнським акціям

Архів 2009 року
Газета "Християнський Демократ"


Російськомовна версія статті: Начал работу персональный сайт В. Стретовича

0 коментарів

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии